Avalehe pilt
In alphabetical order
08/22/2014

NB! When making a call from a foreign country Estonia's extension code is +372

Contacts in alphabetical order


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Idavain, Taavi vanemkoerajuht 3849910 taavi.idavain@politsei.ee
Igašev, Sergei patrullpolitseinik 6125710 sergei.igasev@politsei.ee
Ignašov, Kaimo patrullpolitseinik 7868211 kaimo.ignasov@politsei.ee
Iila, Tiiu vanemspetsialist - tiiu.iila@politsei.ee
Iilane, Jaanus laeva vanemtüürimees I - jaanus.iilane@politsei.ee
Iisak, Andrea-Maarja patrullpolitseinik - andrea-maarja.iisak@politsei.ee
Ilisson, Raul merepääste juhtivpiiriametnik 6149141 raul.ilisson@politsei.ee
Ilisson, Ants piirivalvur 3331580 ants.ilisson@politsei.ee
Illisson, Jacqueline väärteomenetleja 6125630 jacqueline.illisson@politsei.ee
Ilumets, Alar piirivalvur 7861856 alar.ilumets@politsei.ee
Ilves, Made vanemspetsialist 6662702 made.ilves@politsei.ee
Ilves, Eve välijuhi abi 6125410 eve.ilves@politsei.ee
Ilves, Aili peaspetsialist 6124754 aili.ilves@politsei.ee
Ilves, Heiki piirivalvur - heiki.ilves@politsei.ee
Ilves, Aivar piirivalvur 7861830 aivar.ilves@politsei.ee
Ilves, Ly vanemspetsialist - ly.ilves@politsei.ee
Ilves, Taima peaspetsialist 7821003 taima.ilves@politsei.ee
Ind, Aare autojuht - aare.ind@politsei.ee
Indre, Kadi vanemraamatupidaja 6123183 kadi.indre@politsei.ee
Indus, Natalja piirkonnapolitseinik 6124838 natalja.indus@politsei.ee
Ingalt, Ain transpordivanemametnik 4549728 ain.ingalt@politsei.ee
Ingel, Marten vahetuse vanem 6125610 marten.ingel@politsei.ee
Ingelberg, Evald vahetuse vanem - evald.ingelberg@politsei.ee
Ingerainen, Tarvo politseijaoskonna juht 6125701 tarvo.ingerainen@politsei.ee
Ingermaa, Tanel piirivalvur - tanel.ingermaa@politsei.ee
Ingi, Pavel patrullpolitseinik 6125710 pavel.ingi@politsei.ee
Ingovatova, Jekaterina piirkonnapolitseinik 6124896 jekaterina.ingovatova@politsei.ee
Ingver, Kaido piirivalvur - kaido.ingver@politsei.ee
Inno, Inrek patrullpolitseinik - inrek.inno@politsei.ee
Innos, Raimond välijuht 3849910 raimond.innos@politsei.ee