Avalehe pilt
In alphabetical order
09/16/2014

NB! When making a call from a foreign country Estonia's extension code is +372

Contacts in alphabetical order


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Maal, Ülle juhtivspetsialist 6149038 ylle.maal@politsei.ee
Maal, Elle piirivalvur 4401440 elle.maal@politsei.ee
Maalik, Aino spetsialist 6149232 aino.maalik@politsei.ee
Maalik, Ando peaspetsialist 6149234 ando.maalik@politsei.ee
Maalman, Aire patrullpolitseinik - aire.maalman@politsei.ee
Maalman, Liivi noorsoopolitseinik 3372336 liivi.maalman@politsei.ee
Maamees, Andres juhtivspetsialist 6191234 andres.maamees@politsei.ee
Maandi, Varbo piirkonnavanem 7868214 varbo.maandi@politsei.ee
Maarits, Merilin avariipolitseinik - merilin.maarits@politsei.ee
Maarjakõiv, Maarja nooremanalüütik 7308687 maarja.maarjakoiv@politsei.ee
Maasi, Toivo spetsialist 3222618 toivo.maasi@politsei.ee
Maasik, Alar vanemkorrakaitseametnik 6124388 alar.maasik@politsei.ee
Maasikas, Marge vanemanalüütik 6123193 marge.maasikas@politsei.ee
Maasing, Kalev juhtivspetsialist 7308894 kalev.maasing@politsei.ee
Madelin, Margit peaspetsialist 6123378 margit.madelin@politsei.ee
Madi, Maarja patrullpolitseinik 4892910 maarja.volkov@politsei.ee
Madisson, Veera sanitar-koristaja 4446566 veera.madisson@politsei.ee
Magnus, Marti büroo juht 6123204 Marti.Magnus@politsei.ee
Mahlapuu, Migelyne spetsialist - migelyne.mahlapuu@politsei.ee
Mahlberg, Lii kinnipidamiskeskuse inspektor - lii.mahlberg@politsei.ee
Maide, Ave vanemspetsialist 7308858 ave.maide@politsei.ee
Maidla, Margit jurist 6123314 margit.maidla@politsei.ee
Maidla, Rein vanempiirivalvur 3331660 rein.maidla@politsei.ee
Maidlas, Marko liikluspolitseinik - marko.maidlas.1@politsei.ee
Maidra, Kätlin - 6125710 katlin.maidra@politsei.ee
Maimann, Rein pootsman II - rein.maimann@politsei.ee
Maiorov, Roman piirkonnapolitseinik 6125563 roman.maiorov@politsei.ee
Maiste, Meelis vanemkorrapidaja 7308811 meelis.maiste@politsei.ee
Maiste, Keith liikluspolitseinik - keith.maiste@politsei.ee
Maisuradze, Denis vanempiirivalvur - denis.maisuradze@politsei.ee