Teenistujad tähestiku järgi
23.10.2014

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Aabna, Madis patrullpolitseinik - madis.aabna@politsei.ee
Aan, Peeter eriettevalmistuse vaneminstruktor 7308728 peeter.aan@politsei.ee
Aare, Karin noorsoopolitseinik 4338932 karin.aare@politsei.ee
Aart, Helen piirkonnapolitseinik 3372186 helen.aart@politsei.ee
Aas, Krista keskkriminaalpolitsei juht 6123004 Krista.Aas@politsei.ee
Aas, Toomas patrullpolitseinik 6125413 toomas.aas@politsei.ee
Aas, Regina vanemspetsialist 6662707 regina.aas@politsei.ee
Aas, Anne vanemspetsialist 3849933 anne.aas@politsei.ee
Aasa, Gaidi korrapidaja 6124113 gaidi.aasa@politsei.ee
Aasalaid, Ants vanemkorrapidaja - ants.aasalaid@politsei.ee
Aasaroht, Morten patrullpolitseinik 6123520 morten.aasaroht@politsei.ee
Aasaru, Milvi vanemtõlk 6124774 Milvi.Aasaru@politsei.ee
Aasma, Janar kopteri teine piloot 6149246 janar.aasma@politsei.ee
Aasma, Kädu noorsoopolitseinik 4401432 kadu.aasma@politsei.ee
Aasma, Kaidi vanemspetsialist 3849910 kaidi.aasma@politsei.ee
Aasmaa, Aivo juhtivspetsialist 6191234 aivo.aasmaa@politsei.ee
Aasmaa, Rivo vanempiirivalvur - rivo.aasmaa@politsei.ee
Aasna, Juhan patrullpolitseinik 4338962 juhan.aasna@politsei.ee
Aav, Ülari vanempiirivalvur 6191260 ylari.aav@politsei.ee
Aavik, Getter avariipolitseinik - getter.aavik@politsei.ee
Aavik, Deili vanemkorrakaitseametnik 7308837 deili.aavik@politsei.ee
Aavik, Kadri juhtivpiirivalvur 7861800 kadri.aavik@politsei.ee
Aavik, Joonas patrullpolitseinik - joonas.aavik@politsei.ee
Aaviku, Vello autojuht 3372373 vello.aaviku@politsei.ee
Abakanova, Galina kokk-perenaine - galina.abakanova@politsei.ee
Abakova, Ljudmila kokk - ljudmila.abakova@politsei.ee
Abdullajev, Šahrijar patrullpolitseinik 6124813 sahrijar.abdullajev@politsei.ee
Abel, Lauri teenistuse vanem 6191230 lauri.abel@politsei.ee
Abel, Alar noorsoopolitseinik 6123539 alar.abel@politsei.ee
Abolinš-Kondratenko, Jekaterina piirkonnapolitseinik 3372429 jekaterina.abolins-kondratenko@politsei.ee