Teenistujad tähestiku järgi
28.08.2014

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Abolinš-Kondratenko, Jekaterina piirkonnapolitseinik 3372429 jekaterina.abolins-kondratenko@politsei.ee
Atajants-Kiršner, Jana väärteomenetleja 6124767 jana.atajants-kirsner@politsei.ee
Kaadu, Meelis juhtivdokumendiekspert 6191290 meelis.kaadu@politsei.ee
Kaal, Ülle peaspetsialist 6123368 ylle.kaal@politsei.ee
Kaar, Virgo vahetuse vanem 6125736 virgo.kaar@politsei.ee
Kaar, Anu vanemspetsialist 6662707 anu.kaar@politsei.ee
Kaarjärv, Toomas kordoni juht 6191262 toomas.kaarjarv@politsei.ee
Kaart, Olesja piirivalvur - olesja.kaart@politsei.ee
Kaasik, Irina - 7308774 irina.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Anu töökeskkonna juhtivspetsialist 6123441 anu.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Katri juhtivspetsialist - Katri.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Merike peaspetsialist 6123099 merike.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Karmo patrullpolitseinik - karmo.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Stella-Helena piirkonnapolitseinik 3372191 stella-helena.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Killu liikluspolitseinik - killu.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Silver kiirreageerija - silver.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Jüri spetsialist 4732835 jyri.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Joosep peadirektori aset korrakaitsepol alal 6123201 joosep.kaasik@politsei.ee
Kabel, Triinu noorsoopolitseinik 7308886 triinu.kabel@politsei.ee
Kabin, Maie vanemspetsialist 7751134 maie.kabin@politsei.ee
Kabonen, Elle spetsialist 4446614 elle.kabonen@politsei.ee
Kabral, Toomas laeva teine mehaanik I - toomas.kabral@politsei.ee
Kadajas, Madli peaspetsialist 6123358 madli.kadajas@politsei.ee
Kadak, Marina - - marina.kadak@politsei.ee
Kadakas, Virve vanemspetsialist 6662710 virve.kadakas@politsei.ee
Kadanik, Villem patrullpolitseinik - villem.kadanik@politsei.ee
Kadastik, Kirly noorsoopolitseinik 7752991 kirly.kadastik@politsei.ee
Kadastik, Veronika piirkonnapolitseinik 7998357 veronika.kadastik@politsei.ee
Kaev, Meelis vanemväärteomenetleja 3372311 meelis.kaev@politsei.ee
Kaev, Rooland spetsialist 4732835 rooland.kaev@politsei.ee