Teenistujad tähestiku järgi
22.09.2014

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Buht-Loos, Maarika patrullpolitseinik - maarika.buht-loos@politsei.ee
Engel-Lepp, Evelin väärteomenetleja - Evelin.Engel-Lepp@politsei.ee
Korts-Lindus, Riho piirkonnapolitseinik 7417242 riho.korts-lindus@politsei.ee
Laan, Toivo vanempiirivalvur 7861770 toivo.laan@politsei.ee
Laane, Kätlin vanemspetsialist 6124305 katlin.laane@politsei.ee
Laane, Ermo planeerimise piiriametnik 6149187 ermo.laane@politsei.ee
Laane, Jana peaekspert 6123043 jana.laane@politsei.ee
Laanela, Eneli dokumendiekspert 6191290 eneli.laanela@politsei.ee
Laanelind, Kaja perenaine - kaja.laanelind@politsei.ee
Laanemaa, Helgi teeninduse juhataja 7468530 helgi.laanemaa@politsei.ee
Laanemäe, Riina piirivalvur - riina.laanemae@politsei.ee
Laanemäe, Margus patrullpolitseinik - margus.laanemae@politsei.ee
Laanemäe, Ain arestimaja vanempolitseinik 7308610 ain.laanemae@politsei.ee
Laanes, Jaan TA vanemspetsialist 6056976 jaan.laanes@politsei.ee
Laaneviir, Leana piirivalvur 6191290 leana.laaneviir@politsei.ee
Laaneväli, Argo veesõiduki mehaanik 7861790 argo.laanevali@politsei.ee
Laaneväli, Janek kriisireguleerija 6124919 janek.laanevali@politsei.ee
Laanisto, Indrek piirkonnapolitseinik 7308775 indrek.laanisto@politsei.ee
Laanjärv, Rene vanemkorrapidaja 7308810 rene.laanjarv@politsei.ee
Laanjärv, Jekaterina vanemspetsialist 6124788 Jekaterina.Laanjarv@politsei.ee
Laanoja, Riho välijuht 7998335 riho.laanoja@politsei.ee
Laansalu, Christy vanempiirivalvur 6191260 christy.laansalu@politsei.ee
Laas, Kristi - 4446635 kristi.laas@politsei.ee
Laasi, Jaanus piirivalvur - jaanus.laasi@politsei.ee
Laasi, Tiina piirivalvur - tiina.laasi@politsei.ee
Laasi, Helga tõlk 6124925 helga.laasi@politsei.ee
Laasi, Signe piirkonnapolitseinik 4496111 signe.laasi@politsei.ee
Laasik, Heli siseaudiitor 6123295 Heli.Laasik@politsei.ee
Laasik, Helar peaekspert 6123048 helar.laasik@politsei.ee
Laasik, Katrin korrapidaja 6124113 katrin.laasik@politsei.ee