Teenistujad tähestiku järgi
01.10.2014

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Kiros-Nepotšatõh, Kristina tõlk 3372425 Kristina.Kiros-Nepotsatoh@politsei.ee
Naanu, Jaan vanemspetsialist 4549787 jaan.naanu@politsei.ee
Naarits, Margus spetsialist - margus.naarits@politsei.ee
Naarits, Olev teenistuse vanem 4446415 olev.naarits@politsei.ee
Naarits, Tõnis deporteerija - tonis.naarits@politsei.ee
Naidis, Aleksandr arestikambri vanem 7308605 aleksandr.naidis@politsei.ee
Naissoo, Marko juhtivspetsialist 6191234 Marko.naissoo@politsei.ee
Narme, Reet piirivalvur 3331620 reet.narme@politsei.ee
Narolin, Dmitri nooremuurija 3576031 dmitri.narolin@politsei.ee
Narolina, Veronika staabitöö piiriametnik 3331600 veronika.narolina@politsei.ee
Naruson, Aldo piirivalvur - aldo.naruson@politsei.ee
Nau, Riina vanemspetsialist 4549750 riina.nau@politsei.ee
Nau, Janek juhtivpiirivalvur 3331620 janek.nau@politsei.ee
Naurits, Zinaida velsker 3372436 zinaida.naurits@politsei.ee
Nedaivoda, Ljubov sanitar-koristaja 6125883 ljubov.nedaivoda@politsei.ee
Neeme, Ahti piirivalvur 3331570 ahti.neeme@politsei.ee
Neeme, Alar vanemspetsialist 3576175 alar.neeme@politsei.ee
Neeno, Reelika juhtivspetsialist 3222620 reelika.neeno@politsei.ee
Neero, Ainar patrullpolitseinik - ainar.neero@politsei.ee
Nei, Margus vahetuse vanem 6125736 margus.nei@politsei.ee
Nei, Heli vanemspetsialist 6124945 heli.nei@politsei.ee
Neider-Veerme, Helen juhtivpiiriametnik 6149142 helen.neider-veerme@politsei.ee
Neidla, Malle vanemspetsialist 3372394 malle.neidla@politsei.ee
Neihaus, Urmas piirivalvur 4401440 urmas.neihaus@politsei.ee
Neiland, Tõnis patrullpolitseinik - tonis.neiland@politsei.ee
Nelis, Erki nõunik 6123017 Erki.Nelis@politsei.ee
Neljas, Mari peaspetsialist 6123083 mari.neljas@politsei.ee
Neparidze, Irina vanemspetsialist 6056976 irina.neparidze@politsei.ee
Nepste, Karita piirivalvur 4401440 karita.nepste@politsei.ee
Nerot, Kairi TA vanemspetsialist 3372323 kairi.nerot@politsei.ee