Teenistujad tähestiku järgi
17.04.2014

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Zahharov, Roman patrullpolitseinik - roman.zahharov@politsei.ee
Zahharov, Mairold patrullpolitseinik - mairold.zahharov@politsei.ee
Zaitsev, Aleksei vanempiiriametnik 3331632 aleksei.zaitsev@politsei.ee
Zeisig, Reet büroo juht 6125540 Reet.Zeisig@politsei.ee
Zemskov, Aleksander piirkonnavanem 7666280 aleksander.zemskov@politsei.ee
Zernand-Kirs, Mairi vanemspetsialist 6123053 mairi.zernand-kirs@politsei.ee
Zirk, Liia piirivalvur - liia.zirk@politsei.ee
Zirk, Tiiu piirivalvur - tiiu.zirk@politsei.ee
Ziugand, Mario operaator-vaatleja - mario.ziugand@politsei.ee
Ziukman, Lenno liikluspolitseinik 7998311 lenno.ziukman@politsei.ee
Zolin, Sergei piiriametnik 3331652 sergei.zolin@politsei.ee
Zopp, Kait dokumendiekspert - kait.zopp@politsei.ee
Zopp, Älis dokumendiekspert - alis.zopp@politsei.ee
Zopp, Valmer patrullpolitseinik 7998311 valmer.zopp@politsei.ee
Zopp, Kalju vanemspetsialist 7868236 kalju.zopp@politsei.ee
Zorka, Anna vanemspetsialist - anna.zorka@politsei.ee
Zorkova, Ljudmila spetsialist 3576084 ljudmila.zorkova@politsei.ee
Zujeva, Lilia peaspetsialist 6125537 lilia.zujeva@politsei.ee