Struktuuriüksuse info
20.04.2014

Struktuuriüksuse info


Nimi: Politsei- ja Piirivalveamet
Juht: Elmar Vaher
Aadress:Pärnu mnt 139, 15060, Tallinn, Tallinn
Telefon:6123000
E-post:ppa@politsei.ee
Faks:
Teenistujad: Aas, Krista
Amet: peadirektori aset kriminaalpolitsei alal
E-post: Krista.Aas@politsei.ee
Telefoninumber: 6123004

Jürilo, Merike
Amet: peadirektori aset kodakonds ja migr alal
E-post: merike.jyrilo@politsei.ee
Telefoninumber: 6123006

Kaasik, Joosep
Amet: peadirektori aset korrakaitsepol alal
E-post: joosep.kaasik@politsei.ee
Telefoninumber: 6123201

Kruusmaa, Rando
Amet: peadirektori asetäitja piirivalve alal
E-post: rando.kruusmaa@politsei.ee
Telefoninumber: 6149001

Paluvere, Piret
Amet: juhiabi
E-post: Piret.Paluvere@politsei.ee
Telefoninumber: 6123012

Raik, Vilve
Amet: nõunik
E-post: Vilve.Raik@politsei.ee
Telefoninumber: 6123003

Tibar, Indrek
Amet: peadirektori asetäitja varade alal
E-post: indrek.tibar@politsei.ee
Telefoninumber: 6123002