Kommunikatsioonibüroo kontaktid
23.04.2014

Martin Luige
Kommunikatsioonijuht
612 3050
530 22110
martin.luige@politsei.ee


Kommunikatsioonibüroo kontaktid

Politsei- ja Piirivalveametis
NB! Kommunikatsioonibüroo valvenumber on 534 47808 ja üldine meiliaadress on kommunikatsioon@politsei.ee

Korrakaitsepolitsei valdkond
Tuuli Härson

612 3151
555 40727
tuuli.harson@politsei.ee

Kriminaalpolitsei valdkond
Kaarel Kuusk

612 3792
530 51 208
kaarel.kuusk@politsei.ee

Kodakondsus- ja migratsiooni valdkond
Katrin Rohtla
612 3154
586 03696
katrin.rohtla@politsei.ee

Venekeelse meedia kontakt
Viktoria Korpan
612 3051
511 1109
viktoria.korpan@politsei.ee

Kodulehe toimetaja
Valter-Kristjan Oberg

612 3155
517 3155
valter-kristjan.oberg@politsei.ee



Põhja prefektuuris
NB! Põhja prefektuuri pressiesindajate valvenumber on 534 47808 ja üldine meiliaadress on pohja.komm@list.politsei.ee


Ilmar Kahro
612 4053
530 96320
ilmar.kahro@politsei.ee

Andres Sang

612 4055
564 81759
andres.sang@politsei.ee

Helen Uldrich

612 4052
516 5258
helen.uldrich@politsei.ee


Lääne prefektuuris

NB! Lääne prefektuuri kommunikatsioonibüroo üldine meilidaadress on laane.komm@list.politsei.ee

Hedy Tammeleht
444 6650
564 89065
hedy.tammeleht@politsei.ee

Kristi Kais
444 6452
530 72828
kristi.kais@politsei.ee

Kaja Grak
444 6450
517 6108
kaja.kukk@politsei.ee

 

Lõuna prefektuuris
Lõuna prefektuuri pressiesindajate valvenumber on 532 92 275 ja kommunikatsioonibüroo üldine meilidaadress on louna.komm@list.politsei.ee

Kerly Peitel
730 8852
520 3403
kerly.peitel@politsei.ee

Ragne Keisk
730 8851
566 56866
ragne.keisk@politsei.ee

 

Ida prefektuuris
Ida prefektuuri pressiesindajate valvenumber on 53032185 ja kommunikatsioonibüroo üldine meiliaadress on ida.komm@list.politsei.ee

Mari Riina Rist
322 2650
534 73725
mari-riina.rist@politsei.ee

Olja Kivistik
337 2249
530 88344
olja.kivistik@politsei.ee