Avalehe pilt
In alphabetical order
03/29/2015

NB! When making a call from a foreign country Estonia's extension code is +372

Contacts in alphabetical order


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Daineko, Vjatšeslav patrullpolitseinik 6124813 vjatseslav.daineko@politsei.ee
Daineko, Jelena väärteomenetleja 6124773 jelena.daineko@politsei.ee
Dalke, Dmitri patrullpolitseinik dmitri.dalke@politsei.ee
Damzen, Andres patrullpolitseinik 6125413 andres.damzen@politsei.ee
Delovoi, Nikolai välijuht 3576039 nikolai.delovoi@politsei.ee
Denissov, Mihhail välijuht 3576039 mihhail.denissov@politsei.ee
Derbnev, Mark patrullpolitseinik mark.derbnev@politsei.ee
Deržilo, Sergei uurija 6125458 sergei.derzilo@politsei.ee
Devjatkina, Anna kokk-perenaine anna.devjatkina@politsei.ee
Dišlis, Sven vaneminspektor 6593177 sven.dislis@politsei.ee
Djakov, Vahur vanemliikluspolitseinik vahur.djakov@politsei.ee
Djomina, Jekaterina uurija 6124878 jekaterina.djomina@politsei.ee
Dmitrijev, Roman nooremuurija 3576149 roman.dmitrijev@politsei.ee
Dmitrijev, Oleg patrullpolitseinik 6124834 oleg.dmitrijev@politsei.ee
Dmitrijeva, Jelena vanemspetsialist 3576175 jelena.dmitrijeva@politsei.ee
Dorbek, Davet juhtivpiirivalvur davet.dorbek@politsei.ee
Dorbek, Eha vanemspetsialist 4446688 eha.dorbek@politsei.ee
Doronina, Nadežda spetsialist 3372434 nadezda.doronina@politsei.ee
Dragunov, Anton kopteri teine piloot anton.dragunov@politsei.ee
Dreimann, Piret piirkonnapolitseinik 6123551 piret.dreimann@politsei.ee
Dreverk, Riho juhtivspetsialist 6124523 riho.dreverk@politsei.ee
Drobõševa, Tatjana vanemspetsialist 6125785 tatjana.droboseva@politsei.ee
Drozdov, Aleksei piirivalvur 7861790 aleksei.drozdov@politsei.ee
Drošnov, Aleksei piirkonnapolitseinik 3576122 aleksei.drosnov@politsei.ee
Dubolazov, Ivar politseijaoskonna juht 7768401 ivar.dubolazov@politsei.ee
Dubova, Ljudmilla juhtivspetsialist 6125780 ljudmilla.dubova@politsei.ee
Dubrovin, Pavel piirivalvur 3331620 pavel.dubrovin@politsei.ee
Dubrovskaja, Julia uurija 6124166 julia.Dubrovskaja@politsei.ee
Düna, Jana vanemuurija 3576164 jana.dyna@politsei.ee
Khair Al-Din, Ravil patrullpolitseinik 6124876 ravil.khairal-din@politsei.ee