Avalehe pilt
In alphabetical order
06/01/2016

NB! When making a call from a foreign country Estonia's extension code is +372

Contacts in alphabetical order


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Idavain, Taavi vanemkoerajuht 3849910 taavi.idavain@politsei.ee
Igašev, Sergei arestimaja politseinik sergei.igasev@politsei.ee
Ignašov, Kaimo patrullpolitseinik 7868211 kaimo.ignasov@politsei.ee
Iila, Tiiu vanemspetsialist tiiu.iila@politsei.ee
Iisak, Andrea-Maarja patrullpolitseinik andrea-maarja.iisak@politsei.ee
Ild, Marko juhtivkorrakaitseametnik 6123260 marko.ild@politsei.ee
Ilisson, Raul merepääste juhtivpiiriametnik 6149141 raul.ilisson@politsei.ee
Illisson, Jacqueline väärteomenetleja 6125630 jacqueline.illisson@politsei.ee
Iloste, Heleri juhtivspetsialist 4446457 heleri.iloste@politsei.ee
Ilves, Inna vanemuurija 6125870 inna.ilves@politsei.ee
Ilves, Ly vanemspetsialist ly.ilves@politsei.ee
Ilves, Made peaspetsialist 6123096 made.ilves@politsei.ee
Ilves, Taima peaspetsialist 7861863 taima.ilves@politsei.ee
Ilves, Aili peaspetsialist 6124754 aili.ilves@politsei.ee
Ilves, Eve patrullpolitseinik 6124213 eve.ilves@politsei.ee
Ind, Aare autojuht aare.ind@politsei.ee
Indre, Kadi vanemraamatupidaja 6123183 kadi.indre@politsei.ee
Indus, Natalja piirkonnapolitseinik 6124838 natalja.indus@politsei.ee
Ingalt, Ain peaspetsialist 454 9728 ain.ingalt@politsei.ee
Ingel, Margarita noorsoopolitseinik 6124838 margarita.ingel@politsei.ee
Ingel, Marten piirkonnapolitseinik 6124655 marten.ingel@politsei.ee
Ingelberg, Evald vahetuse vanem evald.ingelberg@politsei.ee
Ingerainen, Tarvo talituse juht 6125703 tarvo.ingerainen@politsei.ee
Ingi, Pavel patrullpolitseinik 6125710 pavel.ingi@politsei.ee
Ingovatova, Jekaterina noorsoopolitseinik 6124896 jekaterina.ingovatova@politsei.ee
Inno, Inrek patrullpolitseinik inrek.inno@politsei.ee
Innos, Raimond välijuht 3849910 raimond.innos@politsei.ee
Ippolitov, Vitali mehaanik vitali.ippolitov@politsei.ee
Isberg, Veronika jurist 6123311 veronika.isberg@politsei.ee
Issajeva, Jelena uurija 6124792 jelena.issajeva@politsei.ee