Avalehe pilt
In alphabetical order
02/21/2018

NB! When making a call from a foreign country Estonia's extension code is +372

Contacts in alphabetical order


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Idnurm, Karin peaspetsialist 6123199 karin.idnurm@politsei.ee
Iila, Tiiu vanemspetsialist tiiu.iila@politsei.ee
Iisak, Andrea-Maarja patrullpolitseinik andrea-maarja.iisak@politsei.ee
Ild, Marko juhtivkorrakaitseametnik 6123260 marko.ild@politsei.ee
Ilisson, Raul merepääste juhtivpiiriametnik 6149141 raul.ilisson@politsei.ee
Illisson, Jacqueline väärteomenetleja 6125631 jacqueline.illisson@politsei.ee
Iloste, Heleri korrakaitseametnik 4446457 heleri.iloste@politsei.ee
Ilves, Jane patrullpolitseinik jane.ilves@politsei.ee
Ilves, Inna vanemuurija 6125870 inna.ilves@politsei.ee
Ilves, Taima peaspetsialist 7861863 taima.ilves@politsei.ee
Ilves, Katri-Nele peaekspert katri-nele.ilves@politsei.ee
Ilves, Eve arestimaja juhtivpolitseinik 6124270 eve.ilves@politsei.ee
Ilves, Aili peaspetsialist 6124754 aili.ilves@politsei.ee
Ilves, Ly vanemspetsialist 4338990 ly.ilves@politsei.ee
Ind, Aare autojuht aare.ind@politsei.ee
Indre, Kadi vanemanalüütik 6123183 kadi.indre@politsei.ee
Ingalt, Ain peaspetsialist 454 9728 ain.ingalt@politsei.ee
Ingel, Margarita piirkonnavanem 6124772 margarita.ingel@politsei.ee
Ingel, Marten piirkonnapolitseinik marten.ingel@politsei.ee
Ingerainen, Tarvo talituse juht 6125703 tarvo.ingerainen@politsei.ee
Ingi, Pavel patrullpolitseinik 6124213 pavel.ingi@politsei.ee
Ingovatova, Jekaterina noorsoopolitseinik 6124896 jekaterina.ingovatova@politsei.ee
Inno, Inrek patrullpolitseinik inrek.inno@politsei.ee
Innos, Raimond välijuht 3849915 raimond.innos@politsei.ee
Insler, Heli jurist 6123311 heli.insler@politsei.ee
Ippolitov, Vitali mehaanik vitali.ippolitov@politsei.ee
Isaak, Margus patrullpolitseinik margus.isaak@politsei.ee
Isberg, Veronika korrapidaja veronika.isberg@politsei.ee
Islevskaja, Sofia patrullpolitseinik sofia.islevskaja@politsei.ee
Issajeva, Jelena vanemuurija 6124792 jelena.issajeva@politsei.ee