Avalehe pilt
In alphabetical order
07/30/2015

NB! When making a call from a foreign country Estonia's extension code is +372

Contacts in alphabetical order


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Kolgo-Makki, Anneli rahvusvahelise kriminaalteabe juhtivkoordinaator 6123797 anneli.kolgo-makki@politsei.ee
Kopli-Mäekivi, Õie noorsoopolitseinik 4892937 oie.kopli-maekivi@politsei.ee
Maalik, Aino vanemspetsialist 6149232 aino.maalik@politsei.ee
Maalman, Liivi noorsoopolitseinik 3372336 liivi.maalman@politsei.ee
Maalman, Aire patrullpolitseinik aire.maalman@politsei.ee
Maamees, Andres juhtivspetsialist 6191234 andres.maamees@politsei.ee
Maandi, Varbo vanemkorrakaitseametnik 7868214 varbo.maandi@politsei.ee
Maarits, Merilin avariipolitseinik merilin.maarits@politsei.ee
Maasi, Toivo spetsialist 3222618 toivo.maasi@politsei.ee
Maasikas, Marge vanemanalüütik 6123193 marge.maasikas@politsei.ee
Maasing, Kalev juhtivspetsialist 7308894 kalev.maasing@politsei.ee
Maaslepp, Meelis vanemuurija 3849947 meelis.maaslepp@politsei.ee
Madelin, Margit peaspetsialist 6123378 margit.madelin@politsei.ee
Madi, Maarja patrullpolitseinik 4892910 maarja.madi@politsei.ee
Madisson, Veera sanitar-koristaja 4446566 veera.madisson@politsei.ee
Madissoo, Kristen patrullpolitseinik kristen.madissoo@politsei.ee
Magnus, Marti büroo juht 6123204 marti.magnus@politsei.ee
Mahlberg, Lii kinnipidamiskeskuse inspektor lii.mahlberg@politsei.ee
Maide, Ave vanemspetsialist 7308858 ave.maide@politsei.ee
Maidlas, Marko liikluspolitseinik marko.maidlas.1@politsei.ee
Maidra, Kätlin patrullpolitseinik 6125710 katlin.maidra@politsei.ee
Maiste, Meelis vanemkorrapidaja 7308811 meelis.maiste@politsei.ee
Maiste, Keith kiirreageerija keith.maiste@politsei.ee
Majevskaja, Jelena korrapidaja 6292113 jelena.majevskaja@politsei.ee
Majorova, Tatjana spetsialist 3372434 tatjana.majorova@politsei.ee
Malahhov, Jevgeni vanemliikluspolitseinik 3372353 jevgeni.malahhov@politsei.ee
Malahhova, Asja vanemväärteomenetleja 3372312 asja.malahhova@politsei.ee
Malberg, Erlika patrullpolitseinik 6125413 erlika.malberg@politsei.ee
Malk, Lea vanemspetsialist 6123069 lea.malk@politsei.ee
Malkov, Aleksandr patrullpolitseinik aleksandr.malkov@politsei.ee