Avalehe pilt
In alphabetical order
03/03/2015

NB! When making a call from a foreign country Estonia's extension code is +372

Contacts in alphabetical order


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Taal, Elmer liikluspolitseinik 7868211 elmer.taal@politsei.ee
Taat, Ahto piirivalvur 3331600 ahto.taat@politsei.ee
Taavet, Aivar piirivalvur 3331600 aivar.taavet@politsei.ee
Taavet, Julia piirivalvur 3331600 julia.taavet@politsei.ee
Tabanakova, Tatjana piirivalvur 3331600 tatjana.tabanakova@politsei.ee
Taim, Urmas piirivalvur 7861790 urmas.taim@politsei.ee
Takel, Alo-Aivo patrullpolitseinik 6125710 alo-aivo.takel@politsei.ee
Takmazjan, Merike peaspetsialist 6662720 merike.takmazjan@politsei.ee
Talak, Indrek patrullpolitseinik 6124217 indrek.talak@politsei.ee
Talalaev, Karin korrakaitseametnik 6124591 karin.talalaev@politsei.ee
Talberg, Arne nooremuurija 6125972 arne.talberg@politsei.ee
Taldrik, Marika koerajuht 3331650 marika.taldrik@politsei.ee
Tali, Argo politseijaoskonna juht 4732801 argo.tali@politsei.ee
Tali, Tambet arestimaja politseinik 4446635 tambet.tali@politsei.ee
Talimaa, Margus vanemkorrakaitseametnik 7308618 margus.talimaa@politsei.ee
Talli, Janne vanemspetsialist 6191205 janne.talli@politsei.ee
Talts, Tanel uurija 4446560 tanel.talts@politsei.ee
Talts, Maarja nooremuurija 7308674 maarja.talts@politsei.ee
Talu, Rainer vanemuurija 7308659 rainer.talu@politsei.ee
Talur, Mati piirivalvur 6191260 mati.talur@politsei.ee
Talvere, Aare uurija 4446655 aare.talvere@politsei.ee
Talvik, Jaanus piirivalvur jaanus.talvik@politsei.ee
Tambaum, Endrik MRSC koordinaator 4549700 endrik.tambaum@politsei.ee
Tamberg, Jelena vanemtõlk 6123736 jelena.tamberg@politsei.ee
Tambets, Timo piirivalvur timo.tambets@politsei.ee
Tambre, Urmet büroo juht 6124003 urmet.tambre@politsei.ee
Tambur, Iivika patrullpolitseinik 4549739 iivika.tambur@politsei.ee
Tamla, Ivo vanemväärteomenetleja 6125975 ivo.tamla@politsei.ee
Tamm, Reet peaspetsialist 6453759 reet.tamm@politsei.ee
Tamm, Margus piirihalduse juhtivpiiriametnik 6149173 margus.tamm@politsei.ee