Avalehe pilt
In alphabetical order
02/19/2018

NB! When making a call from a foreign country Estonia's extension code is +372

Contacts in alphabetical order


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Udaltsova, Jelena vanemspetsialist 3576042 jelena.udaltsova@politsei.ee
Udras, Aliis väärteomenetleja 7998384 aliis.udras@politsei.ee
Uibo, Karin piirkonnavanem 4446618 karin.uibo@politsei.ee
Uibo, Anu vanemspetsialist 7468521 anu.uibo@politsei.ee
Uibo, Rain vanemuurija 4446641 rain.uibo@politsei.ee
Uibo, Mirjam piirkonnapolitseinik 7868271 mirjam.uibo@politsei.ee
Uibo, Moris patrullpolitseinik 7868254 moris.uibo@politsei.ee
Uibo, Inge arestimaja vanempolitseinik 7308610 inge.uibo@politsei.ee
Uibo, Lya uurija 4401486 lya.uibo@politsei.ee
Uibo, Maikl patrullpolitseinik 7868211 maikl.uibo@politsei.ee
Uiga, Marek arestimaja politseinik marek.uiga@politsei.ee
Ukkur, Mati liikluspolitseinik 7668183 mati.ukkur@politsei.ee
Ulmas, Kadi peaspetsialist 6123044 kadi.ulmas@politsei.ee
Ulp, Katre patrullpolitseinik katre.ulp@politsei.ee
Ulp, Kristel noorsoopolitseinik 6124256 kristel.ulp@politsei.ee
Ummelas, Kaiti vahetuse vanem kaiti.ummelas@politsei.ee
Univer, Siiri patrullpolitseinik siiri.univer@politsei.ee
Unt, Ella vanemtõlk 6124842 ella.unt@politsei.ee
Unt, Viljar seiretehnika vanemametnik 3331598 viljar.unt@politsei.ee
Unuks, Taavi vanemuurija 3372384 taavi.unuks@politsei.ee
Urb, Aleksandr talituse juht 3576003 aleksandr.urb@politsei.ee
Urbas, Sander patrullpolitseinik sander.urbas@politsei.ee
Urõvski, Viktor uurija 6125797 viktor.urovski@politsei.ee
Usar, Ergo korrapidaja 6292413 ergo.usar@politsei.ee
Usin, Silja noorsoopolitseinik 7998356 silja.usin@politsei.ee
Ustav, Ivo patrullpolitseinik ivo.ustav@politsei.ee
Ustinova, Jelena vanemtõlk 4732822 jelena.ustinova@politsei.ee
Utsar, Ivo büroo juht 6124008 ivo.utsar@politsei.ee
Utsar, Annika rahvusvahelise koostöö juhtivpiiriametnik 6149155 annika.utsar@politsei.ee
Uttendorf, Heiki vanemuurija 3222645 heiki.uttendorf@politsei.ee