Avalehe pilt
In alphabetical order
03/04/2015

NB! When making a call from a foreign country Estonia's extension code is +372

Contacts in alphabetical order


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Udaltsova, Jelena vanemspetsialist 3576042 jelena.udaltsova@politsei.ee
Udatšnõi, Aleksandr kiirreageerija aleksandr.udatsnoi@politsei.ee
Udikas, Heli peaspetsialist 4446422 heli.udikas@politsei.ee
Uibo, Karin noorsoopolitseinik 6123513 karin.uibo@politsei.ee
Uibo, Mirjam liikluspolitseinik 7868211 mirjam.uibo@politsei.ee
Uibo, Moris talituse juht 7868254 moris.uibo@politsei.ee
Uibo, Anu vanemspetsialist 7468521 anu.uibo@politsei.ee
Uibo, Hans peaspetsialist 6123966 hans.uibo@politsei.ee
Uibo, Rain vanemuurija 4446641 rain.uibo@politsei.ee
Uibo, Inge arestimaja vanempolitseinik 7457065 inge.uibo@politsei.ee
Uibo, Maikl välijuht 7868211 maikl.uibo@politsei.ee
Uibo, Lya uurija 4401486 lya.uibo@politsei.ee
Uibokand, Tiina patrullpolitseinik 7868244 tiina.uibokand@politsei.ee
Uibokand, Maive piirivalvur maive.uibokand@politsei.ee
Uibokand, Toomas juhtivpiirivalvur 3331600 toomas.uibokand@politsei.ee
Uibu, Aivo piirivalvur 7861790 aivo.uibu@politsei.ee
Uiga, Marek vanemspetsialist marek.uiga@politsei.ee
Uiga, Heidi vanemuurija 7308646 heidi.uiga@politsei.ee
Uit, Vitali õhusõiduki ja jõuseadmete mehaanik 6149249 vitali.uit@politsei.ee
Ukkur, Mati liikluspolitseinik 7668183 mati.ukkur@politsei.ee
Uldrich, Helen vanemspetsialist 6124052 helen.uldrich@politsei.ee
Ulp, Kristel noorsoopolitseinik kristel.ulp@politsei.ee
Umbleja, Riita kokk-perenaine riita.umbleja@politsei.ee
Ummelas, Kaiti avariipolitseinik kaiti.ummelas@politsei.ee
Univer, Siiri patrullpolitseinik siiri.univer@politsei.ee
Unt, Ella juhtivtõlk 6124239 ella.unt@politsei.ee
Unt, Bruno vanempiirivalvur bruno.unt@politsei.ee
Unt, Viljar seiretehnika vanemametnik 3331598 viljar.unt@politsei.ee
Unuks, Taavi uurija 3372384 taavi.unuks@politsei.ee
Unutšek, Anastassia piirivalvur 3331600 anastassia.unutsek@politsei.ee