Avalehe pilt
In alphabetical order
07/04/2015

NB! When making a call from a foreign country Estonia's extension code is +372

Contacts in alphabetical order


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Udaltsova, Jelena vanemspetsialist 3576042 jelena.udaltsova@politsei.ee
Udaltsova, Jelena vanemspetsialist 3576042 jelena.udaltsova@politsei.ee
Udatšnõi, Aleksandr korrapidaja aleksandr.udatsnoi@politsei.ee
Udatšnõi, Aleksandr kiirreageerija aleksandr.udatsnoi@politsei.ee
Udikas, Heli peaspetsialist 4446422 heli.udikas@politsei.ee
Udikas, Heli peaspetsialist 4446422 heli.udikas@politsei.ee
Uibo, Rain vanemuurija 4446641 rain.uibo@politsei.ee
Uibo, Lya uurija 4401486 lya.uibo@politsei.ee
Uibo, Karin noorsoopolitseinik 6123513 karin.uibo@politsei.ee
Uibo, Mirjam liikluspolitseinik 7868211 mirjam.uibo@politsei.ee
Uibo, Inge arestimaja vanempolitseinik 7457065 inge.uibo@politsei.ee
Uibo, Moris talituse juht 7868254 moris.uibo@politsei.ee
Uibo, Anu vanemspetsialist 7468521 anu.uibo@politsei.ee
Uibo, Maikl välijuht 7868211 maikl.uibo@politsei.ee
Uibo, Hans peaspetsialist 6125766 hans.uibo@politsei.ee
Uibo, Moris talituse juht 7868254 moris.uibo@politsei.ee
Uibo, Lya uurija 4401486 lya.uibo@politsei.ee
Uibo, Karin noorsoopolitseinik 6123513 karin.uibo@politsei.ee
Uibo, Anu vanemspetsialist 7468521 anu.uibo@politsei.ee
Uibo, Hans peaspetsialist 6125766 hans.uibo@politsei.ee
Uibo, Maikl välijuht 7868211 maikl.uibo@politsei.ee
Uibo, Mirjam liikluspolitseinik 7868211 mirjam.uibo@politsei.ee
Uibo, Inge arestimaja vanempolitseinik 7457065 inge.uibo@politsei.ee
Uibo, Rain vanemuurija 4446641 rain.uibo@politsei.ee
Uibokand, Tiina patrullpolitseinik 7868233 tiina.uibokand@politsei.ee
Uibokand, Tiina patrullpolitseinik 7868233 tiina.uibokand@politsei.ee
Uiga, Marek arestimaja politseinik marek.uiga@politsei.ee
Uiga, Heidi vanemuurija 7308646 heidi.uiga@politsei.ee
Uiga, Heidi vanemuurija 7308646 heidi.uiga@politsei.ee
Uiga, Marek arestimaja politseinik marek.uiga@politsei.ee