Teenistujad tähestiku järgi
27.03.2015

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Aabna, Madis patrullpolitseinik madis.aabna@politsei.ee
Aadusaar, Jane eriasjade uurija 7768477 jane.aadusaar@politsei.ee
Aan, Peeter eriettevalmistuse vaneminstruktor 7308728 peeter.aan@politsei.ee
Aare, Karin noorsoopolitseinik 4338932 karin.aare@politsei.ee
Aart, Helen piirkonnapolitseinik 3372186 helen.aart@politsei.ee
Aas, Jaan talituse juht 4892907 jaan.aas@politsei.ee
Aas, Toomas patrullpolitseinik 6125413 toomas.aas@politsei.ee
Aas, Piret nooremuurija 4446649 piret.aas@politsei.ee
Aas, Regina vanemspetsialist 6662707 regina.aas@politsei.ee
Aas, Anne vanemspetsialist 3849933 anne.aas@politsei.ee
Aas, Tarvo juhtivuurija 7768465 tarvo.aas@politsei.ee
Aasa, Gaidi korrapidaja 6292113 gaidi.aasa@politsei.ee
Aasalaid, Ants vanemkorrapidaja ants.aasalaid@politsei.ee
Aasaroht, Morten patrullpolitseinik 6123520 morten.aasaroht@politsei.ee
Aasaru, Milvi vanemtõlk 6124774 milvi.aasaru@politsei.ee
Aasma, Janar kopteri teine piloot 6149246 janar.aasma@politsei.ee
Aasma, Ando vanemuurija 6124274 ando.aasma@politsei.ee
Aasma, Kaidi vanemspetsialist 3849910 kaidi.aasma@politsei.ee
Aasma, Jan juhtivuurija 3849970 jan.aasma@politsei.ee
Aasma, Kädu noorsoopolitseinik 4401432 kadu.aasma@politsei.ee
Aasmaa, Rivo vanempiirivalvur rivo.aasmaa@politsei.ee
Aasmaa, Aivo juhtivspetsialist 6191234 aivo.aasmaa@politsei.ee
Aasna, Juhan patrullpolitseinik 4338962 juhan.aasna@politsei.ee
Aav, Ülari vanempiirivalvur 6191260 ylari.aav@politsei.ee
Aava, Marie vanempressiesindaja 6124055 marie.aava@politsei.ee
Aavik, Kadri juhtivpiirivalvur 7861800 kadri.aavik@politsei.ee
Aavik, Deili vanemkorrakaitseametnik 7308837 deili.aavik@politsei.ee
Aavik, Joonas patrullpolitseinik joonas.aavik@politsei.ee
Aavik, Getter avariipolitseinik getter.aavik@politsei.ee
Aaviku, Vello autojuht 3372373 vello.aaviku@politsei.ee