Teenistujad tähestiku järgi
31.08.2015

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Daineko, Vjatšeslav patrullpolitseinik 6124813 vjatseslav.daineko@politsei.ee
Daineko, Jelena väärteomenetleja 6124773 jelena.daineko@politsei.ee
Daineko, Vjatšeslav patrullpolitseinik 6124813 vjatseslav.daineko@politsei.ee
Daineko, Jelena väärteomenetleja 6124773 jelena.daineko@politsei.ee
Dalke, Dmitri patrullpolitseinik dmitri.dalke@politsei.ee
Dalke, Dmitri patrullpolitseinik dmitri.dalke@politsei.ee
Damzen, Andres patrullpolitseinik 6124213 andres.damzen@politsei.ee
Damzen, Andres patrullpolitseinik 6124213 andres.damzen@politsei.ee
Denissov, Mihhail välijuht 3576039 mihhail.denissov@politsei.ee
Denissov, Mihhail välijuht 3576039 mihhail.denissov@politsei.ee
Derbnev, Mark patrullpolitseinik mark.derbnev@politsei.ee
Derbnev, Mark patrullpolitseinik mark.derbnev@politsei.ee
Deržilo, Sergei uurija 6125458 sergei.derzilo@politsei.ee
Deržilo, Sergei uurija 6125458 sergei.derzilo@politsei.ee
Devjatkina, Anna kokk-perenaine anna.devjatkina@politsei.ee
Devjatkina, Anna kokk-perenaine anna.devjatkina@politsei.ee
Dišlis, Sven vaneminspektor 6593177 sven.dislis@politsei.ee
Dišlis, Sven vaneminspektor 6593177 sven.dislis@politsei.ee
Djakov, Vahur vanemliikluspolitseinik vahur.djakov@politsei.ee
Djakov, Vahur vanemliikluspolitseinik vahur.djakov@politsei.ee
Djomina, Jekaterina uurija 6124878 jekaterina.djomina@politsei.ee
Djomina, Jekaterina uurija 6124878 jekaterina.djomina@politsei.ee
Dmitrijev, Oleg patrullpolitseinik 6124834 oleg.dmitrijev@politsei.ee
Dmitrijev, Roman nooremuurija 3576149 roman.dmitrijev@politsei.ee
Dmitrijev, Roman nooremuurija 3576149 roman.dmitrijev@politsei.ee
Dmitrijev, Oleg patrullpolitseinik 6124834 oleg.dmitrijev@politsei.ee
Dmitrijeva, Jelena vanemspetsialist 3576175 jelena.dmitrijeva@politsei.ee
Dmitrijeva, Jelena vanemspetsialist 3576175 jelena.dmitrijeva@politsei.ee
Dorbek, Eha vanemspetsialist 4446688 eha.dorbek@politsei.ee
Dorbek, Eha vanemspetsialist 4446688 eha.dorbek@politsei.ee