Teenistujad tähestiku järgi
02.03.2015

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Eek, Jüri välijuht 4338911 jyri.eek@politsei.ee
Eelmaa, Meelis juhtivpiirivalvur 7861780 meelis.eelmaa@politsei.ee
Eelmäe, Sergo juhtivkriminaalametnik 6123741 sergo.eelmae@politsei.ee
Eelsaar, Toomas liikluspolitseinik 7668183 toomas.eelsaar@politsei.ee
Eenmaa, Jelena vanemspetsialist 6124754 jelena.eenmaa@politsei.ee
Eenpalu, Leen peaekspert 6123460 leen.eenpalu@politsei.ee
Eensalu, Antti teenistuse vanem 3331602 antti.eensalu@politsei.ee
Eensalu, Kai peaspetsialist 6123094 kai.eensalu@politsei.ee
Eensalu, Mikk patrullpolitseinik 6125413 mikk.eensalu@politsei.ee
Eerme, Peep vanemspetsialist 6149065 peep.eerme@politsei.ee
Eero, Katrin juhtivspetsialist 3372241 katrin.eero@politsei.ee
Eero, Kaarel MRSC koordinaator 4549700 kaarel.eero@politsei.ee
Eero, Siiri arestimaja politseinik 3372437 siiri.eero@politsei.ee
Eesalu, Andres patrullpolitseinik andres.eesalu@politsei.ee
Eesmaa, Ene-Urve uurija 6124223 ene-urve.eesmaa@politsei.ee
Eesmaa, Annela uurija 3849944 annela.eesmaa@politsei.ee
Eesmäe, Asso piirivalvur asso.eesmae@politsei.ee
Eevaste, Valentina piirivalvur 7861830 valentina.eevaste@politsei.ee
Eevaste, Alar piirivalvur 7861850 alar.eevaste@politsei.ee
Eevaste, Elis piirivalvur 7861800 elis.eevaste@politsei.ee
Egipt, Karina peaekspert 6123327 karina.egipt@politsei.ee
Eglit, Annika väärteomenetleja 6125440 annika.eglit@politsei.ee
Ehalaas, Urmas patrullpolitseinik urmas.ehalaas@politsei.ee
Ehandi, Aare büroo juht 6124002 aare.ehandi@politsei.ee
Ehiloo, Razilja sanitar-koristaja razilja.ehiloo@politsei.ee
Ehiloo, Leo arestimaja juht 6125735 leo.ehiloo@politsei.ee
Ehlvest, Malle piirivalvur 3331620 malle.ehlvest@politsei.ee
Ehrenbusch, Veronika teenistuse vanem 6124768 veronika.ehrenbusch@politsei.ee
Ehte, Aleksandr vanemspetsialist 6149248 aleksandr.ehte@politsei.ee
Eiche, Ülle vanemanalüütik 7468560 ylle.eiche@politsei.ee