Teenistujad tähestiku järgi
21.08.2017

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Farfutdinov, Rafail patrullpolitseinik 6124813 rafail.farfutdinov@politsei.ee
Fedoruk, Anželika TA vanemspetsialist anzelika.fedoruk@politsei.ee
Fedotova, Natalija juhtivspetsialist 6123077 natalija.fedotova@politsei.ee
Feofanov, Aleksandr arestimaja politseinik 3372428 aleksandr.feofanov@politsei.ee
Fesjuk, Karina väärteomenetleja 6124898 karina.fesjuk@politsei.ee
Filatova, Veronica peaspetsialist 6125535 veronica.filatova@politsei.ee
Filippov, Gennadi vanemspetsialist 6292310 gennadi.filippov@politsei.ee
Finogenova, Oksana vanemspetsialist 7468520 oksana.finogenova@politsei.ee
Fjodorov, Igor spetsialist 6125333 igor.fjodorov@politsei.ee
Fjodorova, Anastassia patrullpolitseinik anastassia.fjodorova@politsei.ee
Friedemann, Kaja juhtivuurija 6124806 kaja.friedemann@politsei.ee
Frolova, Jelena patrullpolitseinik 6124826 jelena.frolova@politsei.ee
Frolova, Jekaterina piirkonnapolitseinik 6125888 jekaterina.frolova@politsei.ee
Fuchs, Liivi teenistuse vanem 6123180 liivi.fuchs@politsei.ee
Fuchs, Kristi piirkonnavanem 3222606 kristi.fuchs@politsei.ee
Futkin, Sergei vanemuurija 3372387 sergei.futkin@politsei.ee