Teenistujad tähestiku järgi
24.05.2015

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Gagen, Aleksandra juhtivuurija 6124254 aleksandra.gagen@politsei.ee
Galjaev, Raido piirkonnapolitseinik 6123548 raido.galjaev@politsei.ee
Garbuzova, Irina spetsialist 3372434 irina.garbuzova@politsei.ee
Gelvei, Artur patrullpolitseinik 6125413 artur.gelvei@politsei.ee
Genno, Aleksander korrapidaja 6292113 aleksander.genno@politsei.ee
Gens, Emil jurist 6191257 emil.gens@politsei.ee
Gerassimov, Svjatoslav patrullpolitseinik 3576039 svjatoslav.gerassimov@politsei.ee
Gergalo, Sergei arestimaja politseinik sergei.gergalo@politsei.ee
Ginter, Ene juhtivkriminaalametnik 6123708 ene.ginter@politsei.ee
Girs, Marek patrullpolitseinik 6123910 marek.girs@politsei.ee
Glimbaum, Sergei vanemspetsialist sergei.glimbaum@politsei.ee
Golik, Arina patrullpolitseinik arina.golik@politsei.ee
Golovin, Nikita patrullpolitseinik nikita.golovin@politsei.ee
Golubev, Anton patrullpolitseinik anton.golubev@politsei.ee
Golubjov, Anton teenistuse vanem 3331661 anton.golubjov@politsei.ee
Gonjak, Maria vanempressiesindaja 7308851 maria.gonjak@politsei.ee
Gontšaruk, Valeria patrullpolitseinik valeria.gontsaruk@politsei.ee
Gorelov, Dmitri patrullpolitseinik dmitri.gorelov@politsei.ee
Gorelova, Roza vanemuurija 6125768 roza.gorelova@politsei.ee
Govard, Maie kokk-perenaine maie.govard@politsei.ee
Graf, Andrus juhtivpiiriametnik 6149163 andrus.graf@politsei.ee
Grahe, Rone infovarade juhtivkorrakaitseametnik 6123250 rone.grahe@politsei.ee
Grak, Kaja vanemkommunikatsiooniametnik 4446450 kaja.grak@politsei.ee
Granovski, Peep välijuht 7668111 peep.granovski@politsei.ee
Grasmann, Annika vanemuurija 6124197 annika.grasmann@politsei.ee
Grassmann, Reet peaspetsialist 6191178 reet.grassmann@politsei.ee
Gratšova, Ariadna spetsialist 6123073 ariadna.gratsova@politsei.ee
Grauberg, Margus patrullpolitseinik 6125710 margus.grauberg@politsei.ee
Grigorjan, Gevork noorsoopolitseinik 3576133 gevork.grigorjan@politsei.ee
Grigorjev, Vladislav piirkonnapolitseinik 6124760 vladislav.grigorjev@politsei.ee