Teenistujad tähestiku järgi
30.07.2015

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Idavain, Taavi vanemkoerajuht 3849910 taavi.idavain@politsei.ee
Igašev, Sergei arestimaja politseinik sergei.igasev@politsei.ee
Ignašov, Kaimo patrullpolitseinik 7868211 kaimo.ignasov@politsei.ee
Iila, Tiiu vanemspetsialist tiiu.iila@politsei.ee
Iisak, Andrea-Maarja patrullpolitseinik andrea-maarja.iisak@politsei.ee
Ilisson, Raul merepääste juhtivpiiriametnik 6149141 raul.ilisson@politsei.ee
Illisson, Jacqueline väärteomenetleja 6125630 jacqueline.illisson@politsei.ee
Ilves, Made vanemspetsialist 6123096 made.ilves@politsei.ee
Ilves, Eve patrullpolitseinik 6124213 eve.ilves@politsei.ee
Ilves, Taima peaspetsialist 7861863 taima.ilves@politsei.ee
Ilves, Inna vanemuurija 6125870 inna.ilves@politsei.ee
Ilves, Ly vanemspetsialist ly.ilves@politsei.ee
Ind, Aare autojuht aare.ind@politsei.ee
Indre, Kadi vanemraamatupidaja 6123183 kadi.indre@politsei.ee
Indus, Natalja piirkonnapolitseinik 6124838 natalja.indus@politsei.ee
Ingalt, Ain transpordivanemametnik 4549728 ain.ingalt@politsei.ee
Ingel, Marten vahetuse vanem 6125610 marten.ingel@politsei.ee
Ingelberg, Evald vahetuse vanem evald.ingelberg@politsei.ee
Ingerainen, Tarvo talituse juht 6125703 tarvo.ingerainen@politsei.ee
Ingi, Pavel patrullpolitseinik 6125710 pavel.ingi@politsei.ee
Ingovatova, Jekaterina noorsoopolitseinik 6124896 jekaterina.ingovatova@politsei.ee
Inno, Inrek patrullpolitseinik inrek.inno@politsei.ee
Innos, Raimond välijuht 3849910 raimond.innos@politsei.ee
Ippolitov, Roman vanemuurija 3576169 roman.ippolitov@politsei.ee
Ippolitov, Vitali mehaanik vitali.ippolitov@politsei.ee
Issajeva, Jelena uurija 6124792 jelena.issajeva@politsei.ee
Iste, Kaido vanemväärteomenetleja 7308872 kaido.iste@politsei.ee
Ivahnenko, Andrei välijuht andrei.ivahnenko@politsei.ee
Ivandi, Margus arestimaja vanempolitseinik 7308610 margus.ivandi@politsei.ee
Ivankovitš, Olesja kokk-perenaine olesja.ivankovits@politsei.ee