Teenistujad tähestiku järgi
01.03.2015

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Jaagomäe, Eleri teabetöö vanempiiriametnik eleri.jaagomae@politsei.ee
Jaakson, Ülvi vanempiirivalvur 6191290 ylvi.jaakson@politsei.ee
Jaani, Jaan kaplanaadi juhataja 6123018 jaan.jaani@politsei.ee
Jaani, Marge juhtivkriminaalametnik 6123816 marge.jaani@politsei.ee
Jaani, Kristian prefekt 6124001 kristian.jaani@politsei.ee
Jaanimäe, Urve peaspetsialist 6191212 urve.jaanimae@politsei.ee
Jaanimäe, Hannes peaspetsialist 6191142 hannes.jaanimae@politsei.ee
Jaansalu, Priit vanempiirivalvur 6191290 priit.jaansalu@politsei.ee
Jaansoo, Marge juhtivraamatupidaja 6123177 marge.jaansoo@politsei.ee
Jaanus, Pille piirivalvur 6191290 pille.jaanus@politsei.ee
Jaarma, Priit laeva kapten II priit.jaarma@politsei.ee
Jaas, Kaarel piirivalvur kaarel.jaas@politsei.ee
Jaaska, Kristjan patrullpolitseinik kristjan.jaaska@politsei.ee
Jaeski, Eve patrullpolitseinik eve.jaeski@politsei.ee
Jaggo, Andres talituse juht 3576002 andres.jaggo@politsei.ee
Jakimainen-Põld, Veljo piirivalvur 3331640 veljo.jakimainen-pold@politsei.ee
Jakob, Urmas peaspetsialist 7308862 urmas.jakob@politsei.ee
Jakobson, Jevgenia uurija 6124832 jevgenia.jakobson@politsei.ee
Jakobson, Cristel vanemspetsialist cristel.jakobson@politsei.ee
Jakovlev, Sergei eriettevalmistuse instruktor sergei.jakovlev.1@politsei.ee
Jakovleva, Natalja velsker 6125883 natalja.jakovleva@politsei.ee
Jakovleva, Jevdokia uurija 3576160 jevdokia.jakovleva@politsei.ee
Jaksman, Silvia eriasjade uurija 6125795 silvia.jaksman@politsei.ee
Jakson, Agnes vanemspetsialist 4338944 agnes.jakson@politsei.ee
Jakušev, Kirill laeva vanemtüürimees I kirill.jakusev@politsei.ee
Jalakas, Taivo piirivalvur 3331600 taivo.jalakas@politsei.ee
Jalakas, Kadri patrullpolitseinik 6125710 kadri.jalakas@politsei.ee
Jalakas, Samuel juhtivspetsialist samuel.jalakas@politsei.ee
Jalast, Jaanika noorsoopolitseinik 3372164 jaanika.jalast@politsei.ee
Jalonen, Mauno patrullpolitseinik mauno.jalonen@politsei.ee