Teenistujad tähestiku järgi
03.09.2015

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Jaago, Jaan patrullpolitseinik jaan.jaago@politsei.ee
Jaago, Jaan patrullpolitseinik jaan.jaago@politsei.ee
Jaani, Jaan kaplanaadi juhataja 6123018 jaan.jaani@politsei.ee
Jaani, Marge juhtivkriminaalametnik 6123816 marge.jaani@politsei.ee
Jaani, Kristian prefekt 6124001 kristian.jaani@politsei.ee
Jaani, Jaan kaplanaadi juhataja 6123018 jaan.jaani@politsei.ee
Jaani, Marge juhtivkriminaalametnik 6123816 marge.jaani@politsei.ee
Jaani, Kristian prefekt 6124001 kristian.jaani@politsei.ee
Jaanimäe, Hannes peaspetsialist 6191142 hannes.jaanimae@politsei.ee
Jaanimäe, Urve peaspetsialist 6191212 urve.jaanimae@politsei.ee
Jaanimäe, Hannes peaspetsialist 6191142 hannes.jaanimae@politsei.ee
Jaanimäe, Urve peaspetsialist 6191212 urve.jaanimae@politsei.ee
Jaansoo, Marge juhtivraamatupidaja 6123177 marge.jaansoo@politsei.ee
Jaansoo, Marge juhtivraamatupidaja 6123177 marge.jaansoo@politsei.ee
Jaarma, Priit laeva kapten II priit.jaarma@politsei.ee
Jaarma, Priit laeva kapten II priit.jaarma@politsei.ee
Jaaska, Kristjan patrullpolitseinik 6124213 kristjan.jaaska@politsei.ee
Jaaska, Kristjan patrullpolitseinik 6124213 kristjan.jaaska@politsei.ee
Jaeski, Eve patrullpolitseinik eve.jaeski@politsei.ee
Jaeski, Eve patrullpolitseinik eve.jaeski@politsei.ee
Jaggo, Andres talituse juht 3576002 andres.jaggo@politsei.ee
Jaggo, Andres talituse juht 3576002 andres.jaggo@politsei.ee
Jakob, Urmas peaspetsialist 7308862 urmas.jakob@politsei.ee
Jakob, Urmas peaspetsialist 7308862 urmas.jakob@politsei.ee
Jakobson, Jevgenia uurija 6124832 jevgenia.jakobson@politsei.ee
Jakobson, Jagnar patrullpolitseinik jagnar.jakobson@politsei.ee
Jakobson, Cristel vanemspetsialist cristel.jakobson@politsei.ee
Jakobson, Cristel vanemspetsialist cristel.jakobson@politsei.ee
Jakobson, Jagnar patrullpolitseinik jagnar.jakobson@politsei.ee
Jakobson, Jevgenia uurija 6124832 jevgenia.jakobson@politsei.ee