Teenistujad tähestiku järgi
28.02.2015

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Abolinš-Kondratenko, Jekaterina piirkonnapolitseinik 3372429 jekaterina.abolins-kondratenko@politsei.ee
Atajants-Kiršner, Jana väärteomenetleja 6124767 jana.atajants-kirsner@politsei.ee
Kaadu, Meelis juhtivdokumendiekspert 6191290 meelis.kaadu@politsei.ee
Kaal, Ülle peaspetsialist 6123368 ylle.kaal@politsei.ee
Kaar, Virgo vahetuse vanem 6125736 virgo.kaar@politsei.ee
Kaar, Anu vanemspetsialist 6662707 anu.kaar@politsei.ee
Kaarepere, Toomas teenistuse vanem 6125301 toomas.kaarepere@politsei.ee
Kaarjärv, Toomas kordoni juht 6191262 toomas.kaarjarv@politsei.ee
Kaart, Kaidur vanemuurija 6124276 kaidur.kaart@politsei.ee
Kaart, Olesja patrullpolitseinik olesja.kaart@politsei.ee
Kaasik, Anu töökeskkonna juhtivspetsialist 6123441 anu.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Katri juhtivspetsialist katri.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Silver kiirreageerija silver.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Stella-Helena väärteomenetleja 3372191 stella-helena.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Merike peaspetsialist 6123099 merike.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Jüri spetsialist 4732835 jyri.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Killu liikluspolitseinik killu.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Irina vanemspetsialist 7308774 irina.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Gert patrullpolitseinik gert.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Joosep peadirektori asetäitja arenduse alal 6123002 joosep.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Karmo patrullpolitseinik karmo.kaasik@politsei.ee
Kaasik-Aaslav, Regina spetsialist 6124179 regina.kaasik-aaslav@politsei.ee
Kabak, Olga uurija 3372281 olga.kabak@politsei.ee
Kabel, Triinu noorsoopolitseinik 7308886 triinu.kabel@politsei.ee
Kabin, Maie vanemspetsialist 7751134 maie.kabin@politsei.ee
Kabonen, Elle spetsialist 4446614 elle.kabonen@politsei.ee
Kabral, Toomas laeva vanemmehaanik I toomas.kabral@politsei.ee
Kadajas, Madli peaspetsialist 6123358 madli.kadajas@politsei.ee
Kadak, Marina peaekspert marina.kadak@politsei.ee
Kadakas, Virve vanemspetsialist 6123374 virve.kadakas@politsei.ee