Teenistujad tähestiku järgi
05.09.2015

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Abolinš-Kondratenko, Jekaterina piirkonnapolitseinik 3372429 jekaterina.abolins-kondratenko@politsei.ee
Abolinš-Kondratenko, Jekaterina piirkonnapolitseinik 3372429 jekaterina.abolins-kondratenko@politsei.ee
Atajants-Kiršner, Jana väärteomenetleja 6124767 jana.atajants-kirsner@politsei.ee
Atajants-Kiršner, Jana väärteomenetleja 6124767 jana.atajants-kirsner@politsei.ee
Kaal, Ülle peaspetsialist 6123368 ylle.kaal@politsei.ee
Kaal, Ülle peaspetsialist 6123368 ylle.kaal@politsei.ee
Kaar, Virgo vahetuse vanem 6125736 virgo.kaar@politsei.ee
Kaar, Anu vanemspetsialist 6662707 anu.kaar@politsei.ee
Kaar, Anu vanemspetsialist 6662707 anu.kaar@politsei.ee
Kaar, Virgo vahetuse vanem 6125736 virgo.kaar@politsei.ee
Kaarepere, Toomas teenistuse vanem 6125301 toomas.kaarepere@politsei.ee
Kaarepere, Toomas teenistuse vanem 6125301 toomas.kaarepere@politsei.ee
Kaarjärv, Toomas kordoni juht 6191262 toomas.kaarjarv@politsei.ee
Kaarjärv, Toomas kordoni juht 6191262 toomas.kaarjarv@politsei.ee
Kaarlõp, Konstantin patrullpolitseinik konstantin.kaarlop@politsei.ee
Kaart, Olesja patrullpolitseinik olesja.kaart@politsei.ee
Kaart, Kaidur vanemuurija 6124276 kaidur.kaart@politsei.ee
Kaart, Kaidur vanemuurija 6124276 kaidur.kaart@politsei.ee
Kaart, Olesja patrullpolitseinik olesja.kaart@politsei.ee
Kaart, Ülo patrullpolitseinik ylo.kaart@politsei.ee
Kaasik, Silver kiirreageerija silver.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Jüri spetsialist 4732835 jyri.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Joosep peadirektori asetäitja arenduse alal 6123002 joosep.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Merike peaspetsialist 6123099 merike.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Jüri spetsialist 4732835 jyri.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Joosep peadirektori asetäitja arenduse alal 6123002 joosep.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Irina vanemspetsialist 7308774 irina.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Karmo patrullpolitseinik karmo.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Silver kiirreageerija silver.kaasik@politsei.ee
Kaasik, Anu töökeskkonna juhtivspetsialist 6123441 anu.kaasik@politsei.ee