Teenistujad tähestiku järgi
01.03.2015

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Buht-Loos, Maarika patrullpolitseinik maarika.buht-loos@politsei.ee
Engel-Lepp, Evelin väärteomenetleja evelin.engel-lepp@politsei.ee
Korts-Lindus, Riho piirkonnapolitseinik 7417242 riho.korts-lindus@politsei.ee
Laak, Arvi juhtivuurija 4892941 arvi.laak@politsei.ee
Laan, Toivo vanempiirivalvur 7861770 toivo.laan@politsei.ee
Laane, Jana talituse juhataja 6123043 jana.laane@politsei.ee
Laane, Kätlin vanemspetsialist 6124305 katlin.laane@politsei.ee
Laanela, Eneli piirivalvur 6191290 eneli.laanela@politsei.ee
Laanelind, Kaja perenaine kaja.laanelind@politsei.ee
Laanemäe, Ain arestimaja vanempolitseinik 7308610 ain.laanemae@politsei.ee
Laanemäe, Margus patrullpolitseinik margus.laanemae@politsei.ee
Laanemäe, Riina piirivalvur riina.laanemae@politsei.ee
Laaneviir, Leana piirivalvur 6191290 leana.laaneviir@politsei.ee
Laaneväli, Janek kriisireguleerija 6124919 janek.laanevali@politsei.ee
Laaneväli, Argo piirivalvur 7861790 argo.laanevali@politsei.ee
Laanisto, Indrek väärteomenetleja 7308775 indrek.laanisto@politsei.ee
Laanjärv, Rene vanemkorrapidaja 7308810 rene.laanjarv@politsei.ee
Laanjärv, Jekaterina vanemspetsialist 6124788 jekaterina.laanjarv@politsei.ee
Laanjärv, Kaidi uurija 3372359 kaidi.laanjarv@politsei.ee
Laanoja, Riho välijuht 7998323 riho.laanoja@politsei.ee
Laansalu, Christy vanempiirivalvur 6191260 christy.laansalu@politsei.ee
Laas, Uno alarmsõiduinstruktor uno.laas@politsei.ee
Laas, Kristi arestimaja politseinik 4446635 kristi.laas@politsei.ee
Laasi, Tiina piirivalvur tiina.laasi@politsei.ee
Laasi, Signe patrullpolitseinik 4496111 signe.laasi@politsei.ee
Laasi, Jaanus piirivalvur jaanus.laasi@politsei.ee
Laasi, Helga vanemtõlk 6124925 helga.laasi@politsei.ee
Laasik, Katrin korrapidaja 6292113 katrin.laasik@politsei.ee
Laasik, Helar peaekspert 6123048 helar.laasik@politsei.ee
Laasik, Heli siseaudiitor 6123295 heli.laasik@politsei.ee