Teenistujad tähestiku järgi
28.07.2015

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Buht-Loos, Maarika patrullpolitseinik maarika.buht-loos@politsei.ee
Engel-Lepp, Evelin väärteomenetleja evelin.engel-lepp@politsei.ee
Korts-Lindus, Riho piirkonnapolitseinik 7417242 riho.korts-lindus@politsei.ee
Laak, Arvi juhtivuurija 4892941 arvi.laak@politsei.ee
Laane, Jana talituse juhataja 6123043 jana.laane@politsei.ee
Laane, Kätlin vanemspetsialist 6124305 katlin.laane@politsei.ee
Laanelind, Kaja perenaine kaja.laanelind@politsei.ee
Laanemäe, Ain arestimaja vanempolitseinik 7308610 ain.laanemae@politsei.ee
Laanemäe, Margus patrullpolitseinik margus.laanemae@politsei.ee
Laaneväli, Janek kriisireguleerija 6124919 janek.laanevali@politsei.ee
Laanisto, Indrek väärteomenetleja 7308775 indrek.laanisto@politsei.ee
Laanjärv, Kaidi uurija 3372359 kaidi.laanjarv@politsei.ee
Laanjärv, Jekaterina vanemspetsialist 6124788 jekaterina.laanjarv@politsei.ee
Laanjärv, Rene vanemkorrapidaja 7308810 rene.laanjarv@politsei.ee
Laanoja, Riho välijuht 7998323 riho.laanoja@politsei.ee
Laas, Uno juhtivspetsialist uno.laas@politsei.ee
Laas, Kristi arestimaja politseinik 4446635 kristi.laas@politsei.ee
Laasi, Helga vanemtõlk 6124925 helga.laasi@politsei.ee
Laasi, Signe patrullpolitseinik 4496111 signe.laasi@politsei.ee
Laasik, Katrin korrapidaja 6292113 katrin.laasik@politsei.ee
Laasik, Heli siseaudiitor 6123295 heli.laasik@politsei.ee
Laasik, Helar peaekspert 6123048 helar.laasik@politsei.ee
Laaspere, Inge vanemspetsialist 3222690 inge.laaspere@politsei.ee
Laats, Marit piirkonnapolitseinik marit.laats@politsei.ee
Laats, Mihkel-Jaagup välijuht mihkel-jaagup.laats@politsei.ee
Ladva, Marek liikluspolitseinik 7998329 marek.ladva@politsei.ee
Laht, Kristjan patrullpolitseinik 6124510 kristjan.laht@politsei.ee
Lai, Ragne vanemväärteomenetleja 6125651 ragne.lai@politsei.ee
Laid, Sirje juhtivspetsialist 6123027 sirje.laid@politsei.ee
Laidinen, Jevgeni laeva kapten I jevgeni.laidinen@politsei.ee