Teenistujad tähestiku järgi
03.07.2015

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Kiros-Nepotšatõh, Kristina tõlk 3372425 kristina.kiros-nepotsatoh@politsei.ee
Kiros-Nepotšatõh, Kristina tõlk 3372425 kristina.kiros-nepotsatoh@politsei.ee
Naanu, Jaan vanemspetsialist 4549787 jaan.naanu@politsei.ee
Naanu, Jaan vanemspetsialist 4549787 jaan.naanu@politsei.ee
Naarits, Margus spetsialist margus.naarits@politsei.ee
Naarits, Olev teenistuse vanem 4446415 olev.naarits@politsei.ee
Naarits, Olev teenistuse vanem 4446415 olev.naarits@politsei.ee
Naarits, Margus spetsialist margus.naarits@politsei.ee
Naidis, Aleksandr arestikambri vanem 7308605 aleksandr.naidis@politsei.ee
Naidis, Aleksandr arestikambri vanem 7308605 aleksandr.naidis@politsei.ee
Naissoo, Marko juhtivspetsialist 6191234 marko.naissoo@politsei.ee
Naissoo, Marko juhtivspetsialist 6191234 marko.naissoo@politsei.ee
Narolin, Dmitri vanemväärteomenetleja 3576031 dmitri.narolin@politsei.ee
Narolin, Dmitri vanemväärteomenetleja 3576031 dmitri.narolin@politsei.ee
Nau, Riina vanemspetsialist 4549750 riina.nau@politsei.ee
Nau, Riina vanemspetsialist 4549750 riina.nau@politsei.ee
Naurits, Zinaida velsker 3372436 zinaida.naurits@politsei.ee
Naurits, Zinaida velsker 3372436 zinaida.naurits@politsei.ee
Nazarova, Svetlana uurija 3372130 svetlana.nazarova@politsei.ee
Nazarova, Svetlana uurija 3372130 svetlana.nazarova@politsei.ee
Nazartšuk, Margarita uurija 3372367 margarita.nazartsuk@politsei.ee
Nazartšuk, Margarita uurija 3372367 margarita.nazartsuk@politsei.ee
Nedaivoda, Ljubov sanitar-koristaja 6125883 ljubov.nedaivoda@politsei.ee
Nedaivoda, Ljubov sanitar-koristaja 6125883 ljubov.nedaivoda@politsei.ee
Neeme, Alar vanemspetsialist 3576175 alar.neeme@politsei.ee
Neeme, Alar vanemspetsialist 3576175 alar.neeme@politsei.ee
Neeno, Reelika juhtivspetsialist 3222620 reelika.neeno@politsei.ee
Neeno, Reelika juhtivspetsialist 3222620 reelika.neeno@politsei.ee
Neero, Ainar patrullpolitseinik ainar.neero@politsei.ee
Neero, Ainar patrullpolitseinik ainar.neero@politsei.ee