Teenistujad tähestiku järgi
08.07.2015

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Raaga, Annika väärteomenetleja 6125641 annika.raaga@politsei.ee
Raaga, Annika väärteomenetleja 6125641 annika.raaga@politsei.ee
Raamat, Martin kiirreageerija martin.raamat@politsei.ee
Raamat, Margus juhtivspetsialist 4549718 margus.raamat@politsei.ee
Raamat, Kristi patrullpolitseinik 6125638 kristi.raamat@politsei.ee
Raamat, Martin kiirreageerija martin.raamat@politsei.ee
Raamat, Kristi patrullpolitseinik 6125638 kristi.raamat@politsei.ee
Raamat, Margus juhtivspetsialist 4549718 margus.raamat@politsei.ee
Raavel, Jaanus patrullpolitseinik 4732810 jaanus.raavel@politsei.ee
Raavel, Jaanus patrullpolitseinik 4732810 jaanus.raavel@politsei.ee
Radtšenko, Natalja patrullpolitseinik 3576039 natalja.radtsenko@politsei.ee
Radtšenko, Natalja patrullpolitseinik 3576039 natalja.radtsenko@politsei.ee
Radu, Erki liikluspolitseinik erki.radu@politsei.ee
Radu, Erki liikluspolitseinik erki.radu@politsei.ee
Raha, Riho patrullpolitseinik 3849929 riho.raha@politsei.ee
Raha, Riho patrullpolitseinik 3849929 riho.raha@politsei.ee
Rahasepp, Rainer vanemkorrakaitseametnik 7308753 rainer.rahasepp@politsei.ee
Rahasepp, Rainer vanemkorrakaitseametnik 7308753 rainer.rahasepp@politsei.ee
Rahe, Ainvar juhtivkorrakaitseametnik 6123215 ainvar.rahe@politsei.ee
Rahe, Ainvar juhtivkorrakaitseametnik 6123215 ainvar.rahe@politsei.ee
Rahumäe, Moonika juhtivspetsialist 7308824 moonika.rahumae@politsei.ee
Rahumäe, Moonika juhtivspetsialist 7308824 moonika.rahumae@politsei.ee
Raid, Tõnu TA spetsialist 6149137 tonu.raid@politsei.ee
Raid, Tõnu TA spetsialist 6149137 tonu.raid@politsei.ee
Raidla, Kaido patrullpolitseinik kaido.raidla@politsei.ee
Raidla, Kaido patrullpolitseinik kaido.raidla@politsei.ee
Raik, Vilve nõunik 6123003 vilve.raik@politsei.ee
Raik, Vilve nõunik 6123003 vilve.raik@politsei.ee
Raiküla, Kersti noorsoopolitseinik 7768456 kersti.raikyla@politsei.ee
Raiküla, Kersti noorsoopolitseinik 7768456 kersti.raikyla@politsei.ee