Teenistujad tähestiku järgi
05.09.2015

Teenistujate nimekiri tähestiku järgi


| A | B | C | D | E | F | G | H | I | J | K | L | M | N | O | P | Q | R | S | Š | Z | Ž | T | U | V | Õ | Ä | Ö | Ü | X | Y |

Perekonnanimi, eesnimi Ametinimetus Telefoninumber E-post
Zahharov, Mairold patrullpolitseinik mairold.zahharov@politsei.ee
Zahharov, Mairold patrullpolitseinik mairold.zahharov@politsei.ee
Zaitseva, Oksana vanemuurija 3372552 oksana.zaitseva@politsei.ee
Zaitseva, Oksana vanemuurija 3372552 oksana.zaitseva@politsei.ee
Zazuljak, Anatoli eriasjade uurija 3576030 anatoli.zazuljak@politsei.ee
Zazuljak, Anatoli eriasjade uurija 3576030 anatoli.zazuljak@politsei.ee
Zeisig, Reet büroo juht 6125540 reet.zeisig@politsei.ee
Zeisig, Reet büroo juht 6125540 reet.zeisig@politsei.ee
Zemskov, Aleksander piirkonnapolitseinik 7666280 aleksander.zemskov@politsei.ee
Zemskov, Aleksander piirkonnapolitseinik 7666280 aleksander.zemskov@politsei.ee
Zernand-Kirs, Mairi vanemspetsialist 6123053 mairi.zernand-kirs@politsei.ee
Zernand-Kirs, Mairi vanemspetsialist 6123053 mairi.zernand-kirs@politsei.ee
Zhebrovskaya, Natalja väärteomenetleja 3372531 natalja.zhebrovskaya@politsei.ee
Zhebrovskaya, Natalja väärteomenetleja 3372531 natalja.zhebrovskaya@politsei.ee
Zirk, Siret liikluspolitseinik siret.zirk@politsei.ee
Ziukman, Lenno liikluspolitseinik 7998311 lenno.ziukman@politsei.ee
Ziukman, Lenno liikluspolitseinik 7998311 lenno.ziukman@politsei.ee
Zopp, Kalju vanemspetsialist 7868236 kalju.zopp@politsei.ee
Zopp, Kalju vanemspetsialist 7868236 kalju.zopp@politsei.ee
Zorka, Anna vanemspetsialist anna.zorka@politsei.ee
Zorka, Anna vanemspetsialist anna.zorka@politsei.ee
Zorkova, Ljudmila spetsialist 3576084 ljudmila.zorkova@politsei.ee
Zorkova, Ljudmila spetsialist 3576084 ljudmila.zorkova@politsei.ee
Zubova, Taissa spetsialist 6124880 taissa.zubova@politsei.ee
Zubova, Taissa spetsialist 6124880 taissa.zubova@politsei.ee