Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumine
22.06.2017

Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise ajal toimub Eestis enam kui 30 kõrgetasemelist kohtumist, visiiti või konverentsi ning ligi 200 muud eesistumisega seotud üritust. Sel perioodil on üritustega seonduvalt Eestisse oodata rohkelt väliskülalisi, mis võib tuua kaasa muudatusi liikluskorralduses, liikumispiiranguid ja muid häireid harjumuspärases rütmis.

Seoses Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisega tuleb Eestisse ja lähiriikidesse reisijatel kontrollida oma reisidokumentide kehtivusaeg ning reisile minnes pass või ID-kaart käepärast hoida.


Uudiste otsing...  

EL Nõukogu eesistumisega seotud uudised


26.05.2017   Politsei testib uuel nädalal eesistumisperioodi liikluskorraldust Tallinna kesklinnas
Algaval nädalal proovib politsei Tallinna kesklinna piirkonnas Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisperioodiks kehtestatavat liikluskorda. Sellega seoses on mõnevõrra piiratud parkimine kesklinnas ja muutunud liiklusskeem Kultuurikatla ümbruses.

22.05.2017   Politsei kohtub Tallinna kesklinnas kolme päeva jooksul korteriühistute ja ettevõtete esindajatega
Alates tänasest alustab politsei Tallinna kesklinna piirkonnas tegevust kohtumaks korteriühistute ja ettevõtete esindajatega, et selgitada Eesti Euroopa Liidu Nõukogu eesistumisega seotud piiranguid ja laiemalt politsei tegevusi piirkonnas eesistumisperioodil.