Miks töötada politseis?

PPA mainepilt naeratavate politseinike, teenindaja ja piirivalvuriga

Politseis töötame iga päev selle nimel, et Eesti inimestel oleks turvaline elada, töötada ja pere luua. Oleme selle jaoks kohal nii maal, vees, õhus kui ka küberruumis. Seda tihti rasket, ent olulist tööd teeme koos 5000 inimesega sajal erineval ametikohal. Neist igaühe panus loeb!

Otseviide, mis viib tööpakkumiste lehele

Töö politseis on:
Tõelise tundega
Iga inimese töö politseis on oluline. Meie ühine eesmärk on aidata inimesi ning luua meelerahu ja turvalisust. Sellest kasvab päev päeva järel hindamatu kogemuste, eriliste oskuste ja lugude pagas, mis aitab hoida sära silmis ja südames.
Tõelises meeskonnas
Politsei tehnika ja töövahendid pole kunagi olnud nii heal tasemel kui praegu. Sellegipoolest peame oma suurimaks tugevuseks inimesi - naisi ja mehi, kes teevad tööd mõttega, et kõige tähtsam oskus on inimeseks olemine. Meeskonda, kes hädasolija kaitsmiseks oskab kasutada nii sõna kui ka jõudu. Vastutusrikas ja pinev töö seob meid ühtehoidvaks tiimiks, kellega minna kõige karmimale sündmuskohale, appi hädas lapsele või ennetusüritusele. Nendest kogemustest sündinud side annab ka kõige keerulisema päeva lõpus hea tunde, viib ühisesse jooksutrenni või meeskonnaüritusele ning kõige tähtsamana aitab oma tööd armastada. Inimesed on parim põhjus, miks politseis töötada.
Tõeliselt põnev
Töö politseis on huvitav – rutiinivabadus, vaheldusrikkus ning areng on meie juures töötamise märksõnadeks. Tööpäeva või vahetuse jooksul leiame end mitmekülgsetest ning põnevatest olukordadest, millele lahendust leida. Teeme koostööd erinevate inimestega ning isegi pikaajalise töötajana avastame end ikka ja jälle uute ning huvitavate tegemiste keskelt. Tunnustame oma inimeste silmapaistvat tööd ja valime aasta parimaid.
Tõelises vormis
Sportimine on politseis suure au sees. Sportliku organisatsioonina peame oluliseks, et meie inimestel oleksid head ja laialdased sportimisvõimalused. Treenime jõusaalis, osaleme meeskonna- või jooksutreeningutes – kõik on mugav ja tasuta. Meie inimesed tegelevad enam kui 20 spordialaga - suurepärane võimalus jätkata üheskoos mõne hobiga või alustada millegi uuega. Kokkuleppel saame iga nädal kaks tundi tööajast pühendada sportimisele ning partnerasutuste treeningsaale ja ujulaid külastame soodushinnaga. Tervisemurede varajaseks avastamiseks saame käia tasuta tervisekontrollis. Kuna töö politseis paneb aeg-ajalt proovile ka vaimu, siis hingeabi ja nõustamine on osa meie tugisüsteemist. Sinu hea tervis on meile tõeliselt oluline.
Tõeliselt arendav
Parimaks kasvatakse – igal väljakutsel, treeningul ja sündmuse analüüsimisel õpime midagi uut ja olulist selleks, et meist saaks aina paremad inimesed ja meeskonnakaaslased. Politseis teeme üle saja erineva töö ning seetõttu on mitmeid võimalusi enda arendamiseks või ametist välja kasvamiseks - võib juhtuda, et patrullpolitseinikust saab uurija, võitleja välisoperatsioonidel, meeskonna juht või hoopistükkis logistik. Hindame kõrgelt õpihimu ning seetõttu suhtume hästi töö kõrvalt õppimisse. Samuti anname võimaluse end täiendada erialastel koolitustel ja treeningutel. Sulle on avatud rahvusvahelised uksed - meie inimesed osalevad igal aastal missioonidel ja teevad tihedat koostööd partneritega välisriikidest.
Tõeliselt kindel
Tööandjana pakume püsivust ja stabiilsust – meie inimestele on tagatud kindel töötasu kindlal kuupäeval. Turvatunnet annab ka tasemel varustus, mis aitab politseil oma tööd veelgi paremini teha. Oleme paindlikud ning näoga inimese poole. Arvestame töötajate vajadustega nii graafikut koostades kui ka osadel ametikohtadel kaugtööd pakkudes. Paikneme üle Eesti ning seetõttu on võimalus jätkata meie inimesena ka teise piirkonda kolides. Puhkus on meil pikem – 35 päeva, politseiametnikuna kuni 45 päeva. Perekondlike sündmuste tähistamiseks anname lisapuhkusepäeva. Haigushüvitist maksame teisest haiguspäevast. Politseiametnikud saavad soovi korral tavapärasest varem pensionile. Turvatunne on see, mida oma inimestele pakkuda soovime.