Avalehe pilt
Kommunikatsioonibüroo kontaktid
11.12.2016

Tuuli Härson
Kommunikatsioonijuht
612 3151
555 40727
tuuli.harson@politsei.ee


Kommunikatsioonibüroo kontaktid

Politsei- ja Piirivalveametis

NB! Kommunikatsioonibüroo valvenumber on 534 47808 ja üldine meiliaadress on kommunikatsioon@politsei.ee

Pressiesindajad

Maria Gonjak
730 8851
530 95927
maria.gonjak@politsei.ee

Keskkriminaalpolitsei pressiesindaja

Helen Uldrich
612 4052
516 5258
helen.uldrich@politsei.ee

Venekeelse meedia kontakt

Viktoria Korpan
612 3051
511 1109
viktoria.korpan@politsei.ee

Kodulehe toimetaja

Valter-Kristjan Oberg

612 3155
517 3155
valter-kristjan.oberg@politsei.ee



Põhja prefektuuris
NB! Põhja prefektuuri valvenumber on 534 47808 ja kommunikatsioonibüroo üldine meiliaadress on pohja.komm@list.politsei.ee


Olja Kivistik
612 3150
530 88344
olja.kivistik@politsei.ee

Marie Aava
612 4055
530 93111
marie.aava@politsei.ee

Seiko Kuik
6123152
53524070
seiko.kuik@politsei.ee

Ruth Vilusaar
5190 4309
ruth.vilusaar@politsei.ee


Lääne prefektuuris

NB! Lääne prefektuuri valvenumber on 555 58798 ja kommunikatsioonibüroo üldine meiliaadress on laane.komm@list.politsei.ee

Heiko Leesment
444 6451
5550 4359
heiko.leesment@politsei.ee


Lõuna prefektuuris

Lõuna prefektuuri valvenumber on 532 92275 ja kommunikatsioonibüroo üldine meiliaadress on louna.komm@list.politsei.ee

Kerly Virk
730 8852
520 3403
kerly.virk@politsei.ee

Ragne Keisk
7308850
59125457
ragne.keisk@politsei.ee

Ida prefektuuris
Ida prefektuuri valvenumber on 530 32185 ja kommunikatsioonibüroo üldine meiliaadress on ida.komm@list.politsei.ee

Kerttu Krall
3372250
58554691
kerttu.krall@politsei.ee

Leana Loide
3372249
5254219
leana.loide@politsei.ee