Uudiste arhiiv
14.02.2016

Uudiste arhiiv


2016 : Jaanuar Veebruar
2015 : Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni
Juuli August September Oktoober November Detsember
2014 : Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni
Juuli August September Oktoober November Detsember
2013 : Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni
Juuli August September Oktoober November Detsember
2012 : Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni
Juuli August September Oktoober November Detsember
2011 : Jaanuar Veebruar Märts Aprill Mai Juuni
Juuli August September Oktoober November Detsember

12.02.2016   Politseioperatsioon võimalike autovaraste tabamiseks on lõppenud. Kolmas isik on kinni peetud
Politsei pidas täna öösel Karksi-Nuia kandis kinni kaks meest, keda on alust kahtlustada autovarguses. Politseioperatsiooni juhtumiga seotud isikute tabamiseks jätkub.
09.02.2016   Politseis registreeritud sündmused
Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 86 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks raske tervisekahjustus, kaks avaliku korra rasket rikkumist, 38 varavastast kuritegu, sealhulgas 23 vargust (üks eluruumist ja kaks sõidukitest). Registreeriti neli inimvigastusega liiklusõnnetust, milles sai vigastada neli inimest. Tabati 19 alkoholijoobes juhti. Registreeriti 306 väärtegu. Piiril väljastati üks sisenemiskeeld ning registreeriti üks viisaeeskirja rikkumine.
09.02.2016   Homsest läheb suur osa Peipsi järve jääst kalastajatele lukku
Alates homsest, 10. veebruarist on Lõuna prefektuuri vastutusalas keelatud minna Peipsi järve jääle. Samuti läheb järv osaliselt lukku Ida prefektuuri vastutusalas.
09.02.2016   Nutikalt internetis - kaitse ennast ja oma sõpra
Täna toimub Tallinnas kooliõpilastele ja õpetajatele suunatud konverents, kus käsitletakse noorte internetikasutamise ja internetis käitumisega seotud teemasid. Räägitakse noorte teadlikkuse kasvatamiseks sellest, millised ohud internetis valitsevad, millised on trendid, kuidas ära tunda probleeme ning kuidas nendele reageerima peaks. Arutletav teemadering on lai, alustades vägivallast internetis, andmete õngitsemisest ja väljapressimisest kuni seksuaalsuseni internetis.
09.02.2016   Eesti vetes uppus inimtühi Vene puksiirlaev
Laupäeva, 6. veebruari õhtul kell 19.38 võttis Tallinna merevalvekeskus vastu häire automaatselt avariipoilt ning mõni aeg hiljem ka Venemaa puksiirilt „Zubr“, mille meeskonna sõnul kaotasid nad Eesti territoriaalvetes nende slepis olnud inimtühja ja lastita puksiirlaeva „Vega“.
08.02.2016   Politseis registreeritud sündmused
Möödunud nädalavahetusel registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 178 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas neli avaliku korra rasket rikkumist, 69 varavastast kuritegu, sealhulgas 53 vargust (eluruumidest seitse ja sõidukitest kolm) ning viis sõidukivargust ja omavolilist kasutamist. Registreeriti üheksa inimvigastustega liiklusõnnetust, milles hukkus kaks ja sai vigastada 25 inimest. Tabati 99 alkoholi- ja viis narkojoobes sõidukijuhti. Registreeriti 493 väärtegusid. Möödunud nädala jooksul registreeriti kolm euro võltsimisega seotud kuritegu. Piiril väljastati kaheksa sisenemiskeeldu. Eestist saadeti välja kaks inimest ning avastati kaks Schengeni viisaeeskirjade rikkumist.
08.02.2016   Tudulinna vallas hukkus raskes liiklusõnnetuses bussijuht
Täna, kella ühe paiku öösel sai politsei teate, et Ida-Virumaal Jõhvi-Tartu maantee 52. kilomeetril toimus reisibussi ja veoauto kokkupõrge. Bussijuht hukkus sündmuskohal, haiglasse viidi 13 inimest.
08.02.2016   Vahetus Eesti meeskond piirivalve ühisoperatsioonil Kreekas
Sel nädalal naases Kreekast rahvusvaheliselt piirivalveoperatsioonilt neli Politsei- ja Piirivalveameti töötajat ning veebruari alguses suundus Kreekasse uus seitsmeliikmeline Eesti ametnike rühm.
05.02.2016   Politseis registreeritud sündmused
Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 75 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks raske tervisekahjustus, 40 varavastast kuritegu, sealhulgas üks röövimine, 19 vargust (neli eluruumidest ja neli sõidukites) ning üks sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. Registreeriti üks inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai viga üks inimene. Tabati üheksa alkoholi- ja üks narkojoobes sõidukijuht. Registreeriti 362 väärtegu. Piiril väljastati kolm sisenemiskeeldu ning avastati kaks Schengeni viisaeeskirja rikkumist.
05.02.2016   Tänasest on keelatud väljumine Lämmi- ja Pihkva järve jääle
Seoses halvenenud jääoludega keelab Lõuna prefektuur Lämmi- ja Pihkva järve jääle väljumise jalgsi ja mootorsõidukitega.
04.02.2016   Politseis registreeritud sündmused
Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 77 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks avaliku korra raske rikkumine, 34 varavastast kuritegu, sealhulgas kaks röövimist, 23 vargust (viis eluruumides ja neli sõidukitest), kolm sõidukivargust ja omavolilist kasutamist. Registreeriti kaks inimvigastusega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kaks inimest. Tabati neli alkoholi- ja kaks narkojoobes sõidukijuht. Väärtegusid registreeriti 337. Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu.
04.02.2016   Politsei hoiatab arvutiparandajast kelmi eest
Viimastel päevadel on politsei saanud mitu teadet juhtumitest, kus end arvutiparandajana tutvustanud mees on eakatelt tartlastelt raha välja petnud.
03.02.2016   Politseis registreeritud sündmused
Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 84 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 4 avaliku korra rasket rikkumist ja 43 varavastast kuritegu, sealhulgas 1 röövimine ja 34 vargust (eluruumidest 4, sõidukitest 3). Registreeriti 3 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 4 inimest. Inimvigastustega liiklusõnnetusi joobes juhtide süül toimus 3. Tabati 8 alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 325 väärtegu. Piirilt väljastati 2 sisenemiskeeldu.
02.02.2016   Liiklusinfo 01.02.2016
02.02.2016   Politseis registreeritud sündmused
Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 81 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks avaliku korra raske rikkumine, 37 varavastast kuritegu, sealhulgas 32 vargust (viis eluruumidest ja kaks sõidukitest). Registreeriti kolm inimvigastustega liiklusõnnetust, milles hukkus üks ja sai vigastada kaks inimest. Tabati 13 alkoholi- ja üks narkojoobes sõidukijuht. Registreeriti 329 väärtegu. Piiril väljastati kolm sisenemiskeeldu. Eestist saadeti välja kaks inimest. Registreeriti üks Schengeni viisaeeskirja rikkumine ning kaks riigipiiri ebaseaduslikku ületust (kinni peeti üks inimene). Avastati üks salakaubavedamise juhtum.
02.02.2016   Huvi abipolitseiniku töö vastu on märkimisväärselt kasvanud
Möödunud aasta lõpus oli Politsei- ja Piirivalveameti ridades lisaks koosseisulistele politseinikele ka tuhat abipolitseinikku. Abipolitseinike arv kasvas aastaga kümnendiku võrra.
02.02.2016   Varjupaigataotlejate majutuskeskusesse omavoliliselt sisenenud meeste suhtes alustati kriminaalmenetlust
Reedel, 29. jaanuaril õhtupoolikul sõitsid varjupaigataotlejate majutuskeskuse juurde autoga viis meesterahvast, kellest kolm sisenesid omavoliliselt ühe varjupaigataotleja eluruumi ning ei allunud keskuse juhataja korraldusele lahkuda. Politsei alustas korda rikkunud meeste suhtes kriminaalmenetluse.
01.02.2016   Liiklusinfo 31.01.2016
01.02.2016   Politseis registreeritud sündmused
Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 175 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas üks raskete tervisekahjustus, kolm avaliku korra rasket rikkumist, 81 varavastast kuritegu, sealhulgas kolm röövimist, 66 vargust (11 eluruumidest ja kümme sõidukitest) ja kolm sõidukivargust ja omavolilist kasutamist. Registreeriti 11 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles hullus üks ja sai vigastada 27 inimest. Tabati 58 alkoholi- ja kolm narkojoobes sõidukijuhti. Registreeriti 693 väärtegu. Möödunud nädala jooksul registreeriti euro võltsimisega seotud kuritegusid 2. Piiril väljastati kolm sisenemiskeeldu. Registreeriti kas riigipiiri ebaseaduslikku ületamist ja peeti kinni neli inimest. Eestist saadeti välja üks inimene.