Politseis registreeritud sündmused
09.08.2012


Möödunud ööpäeval registreeriti prefektuurides 94 avaldust ja teadet kuritegudest, sealhulgas 1 röövimine ja 51 varavastast kuritegu. Viimaste seas oli 44 vargust (eluruumidest 3 ja sõidukitest 7) ning 2 sõidukivargust või omavolilist kasutamist. Juhtus 5 raskemat liiklusõnnetust, milles sai vigastada 6 inimest. Tabati 14 alkoholijoobes ja 1 narkojoobes sõidukijuht. Avastati 11 narkootikumide vahendamist ja 3 narkootikumide omamist või tarbimist. Registreeriti 267 väärtegu. Piirilt saadeti tagasi 3 välismaalast, tabati 1 ebaseaduslikult riigis viibinud välismaalane, tuvastati 1 riigipiiri ebaseaduslik ületamine (kinni peeti 3 isikut) ja 2 piirirežiimi rikkumist.


PÕHJA PREFEKTUUR


Tallinn
 
Avaliku korra rikkumine
8. augustil kella 21.35 ajal teatati politseile, et Sõle tänaval rünnati 46-aastast meest.
 
Kehalised väärkohtlemised
8. augustil kella 18.15 ajal teatati politseile, et Sitsi tänava korteris tungiti kallale 39-aastasele naisele. Kahtlustatavana toimetati politseijaoskonda 38-aastane mees.
 
8. augustil kella 22 ajal teatati politseile, et Vilde teel tungiti kallale 18-aastasele mehele. 
 
Vargused
Ööl vastu 8. augustit varastati Nõmmel Pärnu maanteel asuvalt ehitusobjektilt tööriistu ja ehitusmaterjale. Kahju kokku umbes 10000eurot.
 
Ööl vastu 8. augustit varastati Lennuki tänava korterist sülearvuti, telefon, DVD-mängija, sularaha ja muid esemeid. Kahju kokku 2600 eurot.
 
8. augustil varastati Regati puiesteel hotelli toast kas fotokaamerat, ekstreemkaamera ja iPod. kahju kokku 1744 eurot. 
 
Harjumaa
 
Vargused
8. augustil avastati, et Kehras Kooli tänava maja keldriboksist on varastatud kaks jalgratast.
 
Ööl vastu 8. augustit varastati Laagri alevikus seisnud ekskavaatorist makk ja kütust, kahju vähemalt 200 eurot.
 
Ööl vastu 8. augustit varastati Viimsi vallas Haabneemes seisnud autolt neli ratast. Kahju kokku 5000 eurot.
 
Ööl vastu 8. augustit varastati Kehras Kooli tänava maja keldrist kaks jalgratast.
 
Ööl vastu 8. augustit varastati Viimsi vallas Laiakülas maja hoovist kaks jalgratast. Kahju kokku 600 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR


Põlvamaa

Kehaline väärkohtlemine
Politseile laekus teade, et 4. augusti hilisõhtul tungisid kaks noormeest Räpina vallas Leevaku külas korteris kallale 53aastasele mehele ja varastasid kannatanult 50 eurot.

Vargus
Ööl vastu 8. augustit tungiti Veriora vallas Leevi külas Posti tee tänaval sisse küüni ning varastati murutaktor Partner. Kahju on selgitamisel.

Tartumaa

Röövimine
8. augustil kella 21 paiku rööviti Tartus Narva maanteel tankla teenindusjaamast ligi 160 eurot sularaha. G4S patrull pidas raha röövinud 29aastase mehe Narva maanteel kinni ja andis ta üle politseile.

Kehalised väärkohtlemised
Politseile teatati, et 4. augustil lõi mees Tartus Kaunase puiesteel oma 29aastast elukaaslast tekitades talle valu.

5. augusti öösel tungisid kolm meest Tartus Narva maanteel meelelahutusasutuses kallale 27aastasele mehele ja tekitasid talle tervisekahjustusi.

Vargused
Politseile laekus avaldus, et 27. juulil varastati Tartus Turu tänaval ärikeskuse lukustamata ruumist ketassaag, akutrell ja pikendusjuhe. Kahju on 229 eurot.

Ajavahemikul 27. juuli kuni 7. august varastati Kambja vallas Kullaga külas taluõuelt järelhaagis registreerimisnumbriga 407 AP. Kahju on 600 eurot.

Ajavahemikul 3.-7. august murti Nõo vallas sisse alajaama ning varastati kaablit ja ühendusi. Kahju on 1024 eurot.

Viljandimaa


Kehaline väärkohtlemine
Politseile laekus teade, et 5. augusti õhtupoolikul ründasid kaks tuttavat naist Suure-Jaanis Pärnu tänaval hoovis 60aastast naist, mille käigus lõid teda kätega rindkere ja pea piirkonda.

Võrumaa

Vargus
8. augusti öösel kella kolme paiku tungiti Antslas Jaani tänaval sisse kauplusesse ning varastati LCD teler Philips ja triikraud Philips. Kahju on selgitamisel.

IDA PREFEKTUUR


Lääne-Virumaa

Vargused
Ajavahemikul 6.-7. august varastati Vihula vallas Käsmu külas kuurist muruniiduk. Kahju on 350 eurot.

Ajavahemikul 5.-8. august varastati Arbavere külas majast saepink, tööriistu ja elektrikaablit. Kahju on 1545 eurot.

Ida-Virumaa

Vargused
7. augustil varastati Alajõe vallas Remniku külas puhkekeskusest käekott selles olnud dokumentide ja tahvelarvuti akuga. Esialgne kahju on 300 eurot.

8. augustil varastati Jõhvis Jaama tänaval naiselt käekott selles olnud rahakoti ja korterivõtmetega. Kahju on selgitamisel.

LÄÄNE PREFEKTUUR


Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine
6. augustil kella 17.50 ajal löödi Paides Karja tänaval 14-aastast tüdrukut.

Pärnumaa

Vargused
Ajavahemikul 5.–6. august tungiti Saarde vallas Laiksaare külas talu kõrvalhoonetesse ja varastati juhtmeid. Kahju on 50 eurot.

Ajavahemikul 31. juuli kuni 1. august varastati Pärnus Mere puiesteel majutusasutusest alkoholi ja karastusjooke. Kahju on 130 eurot. Politseile on kahtlustatavad teada.

Ajavahemikul 7.–8. august tungiti Häädemeeste alevikus Tööstuse tänaval garaažidesse ja varastati erinevaid esemeid. Kahju on selgitamisel.

Ajavahemikul 7.–8. august tungiti Häädemeeste alevikus Pärnu maanteel asutuse abihoonesse ja varastati mootorsaag, kütust ning aiakäru. Kahju on 350 eurot.

7. augustil kella 8 ja 14 vahel varastati Kilingi-Nõmmes Aia tänaval kortermaja trepikojast jalgratas. Kahju on 150 eurot.

Raplamaa

Vargus
Ajavahemikul 1. mai kuni 7. august varastati Kehtna vallas Haakla külas ettevõtte territooriumilt puitu. Kahju on 7000 eurot.


Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainformatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.

 
Tagasi