Politseis registreeritud sündmused

",sans-serif">Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 84 avaldust ja teadet kuritegudest. Registreeriti kaks avaliku korra rikkumist, 40 varavastast kuritegu, sealhulgas 30 vargust. Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kaks inimest. Tabati kuus alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 265 väärtegu.

",sans-serif">Piiril registreeriti üks sisenemiskeeld ja Eestist saadeti välja kaks inimest.

",sans-serif">PÕHJA PREFEKTUUR

",sans-serif">Tallinn

",sans-serif">Avaliku korra raske rikkumine

",sans-serif">28. märtsil teatati, et Põhja-Tallinnas Kopli tänaval asuvas kaupluses lõi tundmatu mees 52-aastast meest ning tekitas talle vigastusi.

",sans-serif">Kehaline väärkohtlemine

",sans-serif">28. märtsil teatati, et Lasnamäel Hooldekodu teel toimus elukaaslaste vahel konflikt. Selle tagajärjel sai vigastada 20-aastane naine ning 22-aastane mees.

",sans-serif">Harjumaa

",sans-serif">Kehalised väärkohtlemised

",sans-serif">28. märtsil teatati, et Maardus Veeru tänaval asuvas korteris lõi 29-aastane naine terava esemega 29-aastast meest ning tekitas talle vigastusi.

",sans-serif">28. märtsil teatati, et Kuusalu vallas Pudisoo külas toimusk konflikt elukaaslaste vahel, mille tagajärjel tundis 40-aastane naine valu.

",sans-serif">LÕUNA PREFEKTUUR

",sans-serif">Tartumaa

",sans-serif">Vargus

",sans-serif">28. märtsil avastati, et Tartus Tähe tänaval on sisse murtud keldrisse ja varastatud tööriistu. Kahju on selgitamisel.

",sans-serif">IDA PREFEKTUUR

",sans-serif">Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

",sans-serif">Ida-Virumaa

",sans-serif">Kehalised väärkohtlemised

",sans-serif">28. märtsil teatati, et Narvas Kreenholmi tänaval lõi 10-aastast poissi korduvalt tema onupoeg. Politsei pidas 27-aastase kahtlustatava kinni.

",sans-serif">28. märtsil teatati, et Sillamäel Kesk tänaval asuvas korteris tungis 45-aastane mees kallale oma 45-aastasele abikaasale.

",sans-serif">Omastamine

",sans-serif">28. märtsil teatati, et Narvas Kangelaste tänaval omastati mobiiltelefon Huawei. Kahju on 306 eurot.

",sans-serif">Juhtum piiril

",sans-serif">28. märtsil saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1969.aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kellel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ning mees suunati tagasi Venemaale.

",sans-serif">LÄÄNE PREFEKTUUR

",sans-serif">Järvamaa

",sans-serif">Vargus
",sans-serif">28. märtsil sai politsei teate, et Järvamaal Köisi külas tungiti akna avamise teel sisse majja ja varastati sealt mootorsaag. Lisaks varastati kinnistult veel erinevaid esemeid. Täpne vargusega tekitatud kahju on selgitamisel.

",sans-serif">Pärnumaa

",sans-serif">Avaliku korra raske rikkumine
",sans-serif">28. märtsil alustati kriminaalmenetlus selles, et 24. märtsil tungisid seni tuvastamata isikud Häädemeeste vallas kallale 19-aastasele ja 21-aastasele mehele, kellest viimane sai tervisekahjustusi.

",sans-serif">Vargus
",sans-serif">28. märtsil sai politsei teate, et Pärnus Lille tänaval tungiti sisse keldriboksi ja varastati sealt ketaslõikur, puurikomplekt ja kolm trelli. Tekitatud varaline kahju on 370 eurot.