Esmaspäevast tuleb kõikidel Ida-Virumaa PPA teenindussaalide klientidel kasutada näomaske

Ida prefektuuri COVID-19 staabi otsuse kohaselt rakendub esmaspäevast Jõhvi ja Narva klienditeenindussaalidesse kohustus kanda saali sisenemisel maski.

Ida prefektuuri kriisistaabi juhi abi Ergo Soosaare sõnul on võetav meede mõeldud eelkõige selleks, et kaitsta teenindussaalis viibivaid kliente kui ka klienditeenindajaid. „Lähtudes Terviseameti soovitustest kanda rahvarohketes kohtades maske, jõudsime seisukohale, et kollektiivne kaitsemaskide kandmine vähendab märgatavalt nakatumise ohtu meie teenindussaalides. Seega palume kõigil teenindussaali külastajatel võtta kaasa näomaskid – kui klient unustab aga maski kaasa võtta, antakse inimesele näomask kohapeal. Antud korraldus kehtib ka teenindussaali töötajatele – desinfitseerimisvahendite kasutamine, sotsiaalse distantsi hoidmine ning näomaskide kandmine teeb nakatumisohtu võimalikult väikseks, “ ütles Soosaar.

Nii Jõhvi kui Narva teenindussaali asetatakse ka vastava üleskutsega plakat. Uus teenindussaalide külastamise reegel hakkab kehtima alates 5. oktoobrist.

Pavel Prokopenko
PPA pressiesindaja
56904709