Politseis regisreeritud sündmused

Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeva jooksul 53 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 27 varavastast kuritegu, sealhulgas 17 vargust (kaks eluruumidest ja üks sõidukitest) ja üks sõidukivargus ja omavoliline kasutamine. Tabati kaheksa alkoholijoobes sõidukijuhti.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
2. aprillil teatati, et Kesklinnas Estonia puiesteel kaklesid 25-aastane ja 43-aastane mees. Mõlemad osapooled olid alkoholijoobes. Kiirabi toimetas 43-aastase kannatnu haiglasse.

Võltsitud maksevahendi ja väärtpaberi kasutamine
2. aprillil teatati, et G4S sularahadivisjonis avastati valeraha tunnustega kaks 10 eurost, üks 20-eurone ja üks 50-eurone kupüür.

Kelmus
2. aprillil teatati, et Kesklinnas Sadama tänaval asuvas hotellis broneerisid 38-aastane ja 27-aastane mees toa summas 410 eurot varastatud krediitkaardiga. Politseinikud pidasid mehed kinni ja toimetasid jaoskonda.

Vargus
2. aprillil teatati, et Mustamäel Iva tänaval on ruumi sisse tungitud ja varastatud tehnikat ja alkoholi. Kahju 3500 eurot.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
2. aprillil teatati, et Maardus ründas alkoholijoobes 31-aastane mees oma abikaasat, 34-aastast naist. Konflikti juures viibis ka alaealine laps.

Juhtumid piiril
2. aprillil viis Põhja prefektuuri ametnik läbi illegaalimenetluse 1979. aastal sündinud Ukraina kodaniku suhtes, kes saabus P. Pinna teenindusesse viisat taotlema, kus selgus, et mees oli juba 58 päeva Schengeni alal ebaseaduslikult viibinud. Mehele koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Varguskatse
2. aprillil teatati politseile, et Tartus Nõlvaku tänava kauplusest püüti varastada spordijalatseid. Politsei pidas 42-aastase mehe kuriteos kahtlustatavana kinni. Rikkumata kaup tagastati kauplusele.

Valgamaa

Vargus
Politseile laekus teade, et ööl vatsu 30. märtsi varastati Tõrvas Uue tänavalt rajakaamera koos aku ja juhtmetega. Vargusega tekitatud kahju on 250 eurot.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus
Ajavahemikul 29. – 31. märts varastati Rakvere vallas Paatna küla kinnistult ATV, pealesõidutee ja tööriistakomplekt Makita. Vargusega tekitati ligikaudu 6349 eurot kahju.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
2. aprillil sai politsei teate, et Narvas A.-A. Tiimanni tänava korteris lõi 42-aastane mees enda 77-aastast ema. Politsei pidas lööja kahtlustatavana kinni.

2. aprillil sai politsei väljakutse Kohtla-Nõmme alevikku, kus 58-aastane mees lõi 76-aastast naist. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Arvutikelmused
2. aprillil alustati Narva politseijaoskonnas kriminaalmenetlus selles, et 54-aastase mehe pangakontolt tehti 26. veebruaril ja 9. märtsil tema teadmata ja nõusolekuta pangaülekandeid 6000 euro väärtuses.

2. aprillil alustati Narva politseijaoskonnas kriminaalmenetlus selles, et 41-aastase naise pangakaardilt võeti veebruaris tema nõusolekuta välja 900 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Vargus
2. aprillil sai politsei teate, et Aruvälja külas varastati maja kõrvalhoonest kolm ATV-d, mootorsaag, trimmer ja kütust. Vargusega tekitatud kahju on esialgsel hinnangul ligi 10 000 eurot.