Politseis registreeritud sündmused

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
18. veebruaril teatati, et 31-aastane mees lõi Kesklinnas Viru tänaval 32-aastast meest ja tekitas talle valu. Politseinikud pidasid 31-aastase mehe kinni.

Juhtum piiril
18. veebruaril saabusid Kiievist Tallinna lennujaama viis Ukraina kodanikku, kellel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid. Viiele mehele väljastati sisenemiskeeld ja nad viibivad lennujaama kinnisel Non-Schengeni alal kuni tagasilennuni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Kehaline väärkohtlemine
18. veebruaril kella 12.30 paiku sai politsei väljakutse Jõgeval Aia tänavale, kus 26-aastane naine lõi terava esemega 24-aastast tuttavat naist. Kannatanu pöördus esmaabiks traumapunkti. Politsei pidas lööja kinni ning toimetas asjaolude selgitamiseks jaoskonda.

Juhtum piiril
18. veebruaril tõkestati Kagu piiripunktides kahe Venemaa Föderatsiooni ja ühe Moldova Vabariigi kodaniku Eestisse sisenemine, sest isikutel puudusid asjakohased dokumendid õigustamaks riigis viibimist.
Piiril väljastati neile sisenemiskeelud ning nad saadeti tagas Vene Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Ähvardamine
18. veebruaril teatas Narva elanik, et e-posti teel ähvardas teda tapmisega 44-aastane mees.

Vargused
Ajavahemikul 15. jaanuari kuni 17. veebruar tungiti sisse Kohtla-Nõmmel Klubi teel asuvasse hoonesse ning varastati murutrimmer, bensiinisaag, lihvimismasin Makita. Kahju on 908 eurot.

18. veebruaril teatati, et Narvas Rakvere tänavale pargitud sõidukist varastati arvuti ja kõrvaklapid. Kahju on 1200 eurot.

18. veebruaril teatati, et Narvas Tallinna maanteele pargitud sõidukist varastati tööriistad ja 95 eurot sularaha. Kahju kokku on 245 eurot.

Juhtumid piiril
18. veebruaril saabus Narva-1 piiripunkti riigist väljuvale suunale 1979. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kes viibis Schengeni territooriumil seadusliku aluseta kuus päeva, neist kaks päeva Eestis. Naisele määrati rahatrahv ning ta lahkus Venemaale.

18. veebruaril saabusid Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1975. aastal ja 2001. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanikud, kes andsid ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta. Samuti puudusid meestel asjakohased dokumendid ja piisavad rahalised vahendid riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeelud ning nad suunati tagasi Venemaale.

18. veebruaril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1980. aastal sündinud Usbekistani Vabariigi kodanik, kes andis ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta ning kellel puudusid asjakohased dokumendid ja piisavad rahalised vahendid riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ning ta suunati tagasi Venemaale.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Lääne prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.