Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 57 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 25 varavastast kuritegu, sealhulgas 11 vargust. Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada neli inimest. Tabati kuus alkoholi- ja kaks narkojoobes sõidukijuhti. Registreeriti 235 väärtegu.

Piiril väljastati kolm sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

14. veebruaril teatati, et 61-aastane mees ründas Lasnamäel Ümera tänaval asuvas korteris oma elukaaslast, 54-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi.

Vargus
14. veebruaril teatati, et Põhja-Tallinnas Saani tänaval on lukustatud keldriboksist varastatud neli jalgratast, autorehvid, elektritõukeratas ning erinevat suusavarustust. Kahjusumma on täpsustamisel.

Varguse katse

14. veebruaril teatati, et 31-aastane mees ja 37-aastane mees üritasid Nõmmel Pärnu maanteel varastada sõiduautot Renault. Politseinikud pidasid mehed kinni.

Juhtumid piiril

14. veebruaril saabus Kiievist Tallinna lennujaama Ukraina kodanik, kellel puudusid reisi eesmärki ja tingimusi õigustavad dokumendid. Mehele väljastati sisenemiskeeld ja ta viibib lennujaama kinnisel Non-Schengeni alal kuni tagasilennuni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Ähvardamine

Politseile teatati, et 14. veebruari öösel ähvardas 45-aastane mees Tartus Võru tänava korteris tuttavat 52-aastast naist vägivallaga. Politsei pidas mehe kinni ning toimetas arestimajja. Naine viga ei saanud.

Kehaline väärkohtlemine

14. veebruaril öösel löödi Tartus Rüütli tänava meelelahutusasutuse ees 35-aastast meest, kes pöördus esmaabiks traumapunkti. Lööjat ja juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaaluurimises.

Juhtumid piiril

14. veebruaril kella 18.30 ajal kontrolliti Luhamaa maanteepiiripunktis Eestist lahkumisel 62-aastast Venemaa Föderatsiooni kodanikku, kes oli viibinud Schengeni viisaruumis seitse päeva seadusliku aluseta. Naisele määrati rahatrahv, talle kehtestati kolmeks kuuks sissesõidukeeld ning seejärel lubati riigist lahkuda.

14. veebruari hommikul saabus Koidula piiripunkti riiki sisenevale suunale 57-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik, kelle puudus kehtiv viisa või elamisluba riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ning mees saadeti tagas Vene Föderatsiooni.

14. veebruaril kella 9.30 paiku tõkestati Koidula piiripunktis Eestisse sisenemine 57-aastasel Moldova Vabariigi kodanikul, kellel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi. Isik saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

8. veebruari hilisõhtul tiris Narvas Sepa tänaval 31-aastane mees jõuga autosse oma 30-aastase abikaasa ning lõi teda korduvalt. Politseinikud pidasid mehe kinni. Käesoleva nädala algul võeti mees kohtu loal vahi alla.

Vargus

14. veebruaril teatati, et Narvas Rahu tänaval lõhuti autoaken ning varastati lööktrell Metabo. Kahju on 300 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
14. veebruaril teatati politseile, et Pärnus Paapsaare külas ründas 45-aastane mees oma abikaasat ja põhjustas sellega naisele füüsilist valu ja tervisekahjustuse.