Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 72 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks raske tervisekahjustuse tekitamine, 41 varavastast kuritegu, sealhulgas 32 vargust ja üks sõiduki omavolilise kasutamise juhtum. Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai viga kaks inimest. Tabati üheksa alkoholijoobes sõidukijuhti.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
25. märtsil teatati, et Kesklinnas J. Kunderi tänaval korteris ründas 68-aastane alkoholijoobes mees endist abikaasat, 67-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

25. märtsil teatati, et Põhja-Tallinnas Sõle tänaval korteris ründas 53-aastane mees oma elukaaslast, 46-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

Vargused
25. märtsil varastati Mustamäel Kiili tänavale pargitud autost kaks navigatsiooniseadet ja kott müntidega. Kahju on selgitamisel.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
25. märtsil teatati, et Maardus tekkis füüsiline konflikt 41-aastase ja 32-aastase mehe vahel. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

LÕUNA PREFEKTUUR

Võrumaa

Vargus
25. märtsi hommikul avastati, et Rõuge vallas Saru külas on sisse murtud kuuri, kust varastati mootorsaag Stihl ja kaks reha. Esialgne kahju on 300 eurot.

Kehaline väärkohtlemine
Politseile laekus teade, et 24. märtsil löödi Võrus Petseri tänaval 20-aastast meest, kes pöördus tervisekontrolliks haiglasse. Juhtunu üksikasju ja lööja isikut selgitab politsei kriminaaluurimises.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
25. märtsil teatati politseile, et Rakvere-Väike-Maarja-Vägeva maantee ääres peatunud autos lõi 18-aastane naine enda 20-aastast venda. Politsei pidas naise kuriteos kahtlustatavana kinni.

Ida-Virumaa

Raske tervisekahjustuse tekitamine
25. märtsil teatas 43-aastane mees politseile, et teda löödi Sillamäel Kesk tänava korteris noaga. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Ähvardamine
26. märtsil kella 2 ajal teatati politseile, et Narvas Energia tänava korteris ähvardas 31-aastane mees 28-aastast abikaasat relvataolise esemega. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Kehalised väärkohtlemised
25. märtsil teatati politseile, et Narvas Rahu tänava korteris lõi 34-aastane mees 27-aastast elukaaslast. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

25. märtsil teatati politseile, et Narvas Võidu prospekti maja juures löödi 34-aastast meest.

Vargus
25. märtsil varastas 58-aastane mees Narvas Rakvere tänaval kauplusest alkoholi. Kaupluse turvatöötaja pidas mehe kinni ja andis ta üle politseile.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Asja omavoliline kasutamine
26. märtsil sai politsei teate, et Haapsalus Haava tänaval üritasid seni tuvastamata isikud omaniku loata kasutada sõiduautot Mercedes-Benz.

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine
25. märtsil sai politsei teate, et Pärnus Rohu tänaval lõi 40-aastane mees oma 44-aastast elukaaslast, kes sai viga. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Raplamaa

Kehaline väärkohtlemine
25. märtsil sai politsei teate, et Rapla vallas lõi 45-aastane naine ühise alkoholi tarvitamise käigus tuttavat 54-aastast meest, kes sai viga. Politsei pidas naise kuriteos kahtlustatavana kinni.