Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 70 teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 1 avaliku korra raske rikkumine, 25 varavastast kuritegu, sealhulgas 19 vargust. Lähisuhtevägivalla teateid oli 21. Registreeriti 2 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 2 inimest. Tabati 5 alkoholi- ja 2 narkojoobes sõidukijuhti. Piirilt saadeti tagasi 3 isikut.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
18. jaanuaril teatati, et Mustamäel Ehitajate teel lõi 49-aastane mees 22-aastast meest, kes sai viga.

Avaliku korra raske rikkumine
18. jaanuaril ähvardas 58-aastane mees Põhja-Tallinnas Kopli tänaval restoranis külmrelvaga 29-aastast teenindajat. Politseinikud pidasid mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Vargus
18. jaanuaril varastati Lasnamäel Ümera tänaval keldrist jalgratas. Kahju on 2600 eurot.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
18. jaanuaril teatati, et Jõelähtmel Nehatu külas lõi 57-aastane mees oma 48-aastast elukaaslast. Politseinikud pidasid mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Kehalised väärkohtlemised
18. jaanuaril sai politsei väljakutse Tartus Jaama tänava korterisse, kus joobes 59-aastane mees oli löönud oma õde. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

17. jaanuaril puhkes Tartus Lubja tänava eramus ühise alkoholi tarvitamise käigus kahe mehe vahel tüli, mille käigus lõi 33-aastane mees oma sõpra. Juhtunu täpsemaid asjaolusid selgitab politsei kriminaaluurimises.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
18. jaanuaril teatati, et Kohtla-Järvel Uue tänava korteris tõukas 43-aastane mees oma kasuisa, kes sai viga. Politsei pidas 43-aastase mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

18. jaanuaril lõi 64-aastane mees Narvas Turu tänava korteris talle tuttavat naist. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

18. jaanuaril lõi 34-aastane mees Narvas Kreenholmi tänava korteris oma abikaasat. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Vargus
18. jaanuaril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Virmalise tänaval tungiti ukse lõhkumise teel sisse poodi ning varastati seifist sularaha. Esialgne kahju on 2000 eurot. Juhtumi üksikasju uuritakse kriminaalmenetluses.

Piiriturvalisus
18. jaanuaril kontrollisid piirivalvurid Narva-1 piiripunktis Eestisse sisenemisel üht Venemaa Föderatsiooni ja üht Moldova Vabariigi kodanikku, kes ei olnud vaktsineeritud ning puudus alus neid Eestisse lubada. Mõlemad suunati tagasi Venemaale.

18. jaanuaril kontrollisid piirivalvurid Narva-1 piiripunkti autoga saabunud Venemaa Föderatsiooni kodanikku, kes rikkus sõidu- ja puhkeaja nõudeid. Mehe viisa tunnistati kehtetuks, talle koostati sisenemiskeeld ja ta suunati tagasi Venemaale.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Hiiumaa

Kehaline väärkohtlemine
18. jaanuaril teatati, et Kärdlas ühes korteris lõi 47-aastane mees 58-aastast talle tuttavat meest, kes sai viga. Politsei pidas 47-aastase mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.