Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja piirivalveametis 96 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 50 varavastast kuritegu, sh 35 vargust.

Lähisuhtevägivalla teateid oli 19. Juhtimiselt kõrvaldati 11 joobetunnustega sõidukijuhti.

Üle piiri tuli Eestisse 62 Ukraina kodanikku, kellest 19 teatas, et plaanib Eestisse jääda.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
20. veebruaril teatati, et Haaberstis Õismäe tee kortermajas lõi 42-aastane naine 39-aastast meest.

20. veebruaril sai politsei teate Lasnamäele Läänemere tee kortermajja, kus 44-aastane mees lõi oma 56-aastast elukaaslast. Politseinikud pidasid mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine
Politseile teatati, et 20. veebruaril lõi 47-aastane mees Valgas Jaama puiesteel tüli käigus talle tuttavat 55-aastast naist. Tüli tagamaid ja üksikasju selgitab politsei kriminaalmenetluses.

Piiriturvalisus
20. veebruaril kontrolliti Koidula piiripunktis Eestist lahkumisel Venemaa kodanikku, kes olid viibinud Schengeni viisaruumis kaks päeva seadusliku aluseta. Mehele koostati lahkumisettekirjutus ning kehtestati kolmeks aastaks sissesõidukeelud Schengeni territooriumile. Peale menetlustoiminguid lubati mehel Venemaale lahkuda.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
20. veebruaril teatati politseile, et Narvas Tallinna maanteel löödi 49-aastast meest, kes sai viga. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

20. veebruaril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Olevi tänaval asuvas kortermajas lõi 41-aastane mees abikaasat. Politseinikud pidasid mehe kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitab politsei kriminaalmenetluses.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Asja rikkumine ja hävitamine
19. veebruaril alustas politsei kriminaalmenetlust selles, et Haeska külas süttis suvemaja, mis hävis tulekahjus täielikult. Varaline kahju ja võimalik kuriteos kahtlustatav selguvad menetluse käigus.

Pärnumaa

Vargus
20. veebruaril alustas politsei kriminaalmenetlust selles, et 11. veebruaril võtsid 25- ja 32-aastane mees Pärnus Papiniidu tänaval kauplusest erinevaid tooteid ja jätsid nende eest kassas tasumata. Vargusega tekitatud varaline kahju on ligemale 390 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava piirkonna prokuratuuri pressinõunikult.