Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti politsei- ja piirivalveametis 106 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 1 avaliku korra raske rikkumine, 55 varavastast kuritegu, sealhulgas 27 vargust ning 1 sõiduki omavolilise kasutamise juhtum. Registreeriti 6 inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada 10 inimest. Tabati 3 alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 286 väärtegu. Piiril väljastati 3 sisenemiskeeldu ning Eestist saadeti välja 2 isikut.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised

11. aprillil teatati, et Hobujaama tänaval ründas seni tuvastamata mees 30-aastast meest ja nõudis talt raha. Juhtumi täpsed asjaolud on selgitamisel.

11. aprillil teatati Lasnamäel Raadiku tänava korteris tekkinud konfliktist, mille käigus ründas 27-aastane mees oma elukaaslast, 28-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

11. aprillil teatati konfliktist Viru tänaval, mille käigus lõi 25-aastane mees oma venda, 28-aastast meest.

Juhtumid piiril

11. aprillil saabus Tallinna Lennujaama Kiievist 1978. aastal sündinud Ukraina kodanik. Mehel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi. Talle kehtestati sisenemiskeeld ning viisa tunnistati kehtetuks.

11. aprillil sai politsei väljakutse Tallinna lennujaama, kus ühelt väljuvalt lennureisilt kõrvaldati 1967. aastal sündinud Kasahstani Vabariigi kodanik, sest turvatöötaja kinnitusel käitus mees lennujaama personali suhtes ebaviisakalt ja agressiivselt. Mees esitas tema reisilt eemaldamise kohta kaebuse, politsei suunas ta lennujaama terminalist välja.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Raplamaa

Omavoliline sissetung

11. aprillil sai politsei teate, et Rapla vallas murti tabaluku kinnituse lahtimurdmise teel sisse tallu ja varastati sealt erinevaid esemeid. Täpsed asjaolud ja kahju on selgitamisel.

LÕUNA PREFEKTUUR

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine

11. aprilli õhtul löödi Valgas Pikal tänaval 45-aastast meest, kes pöördus esmaabiks traumapunkti. Juhtunu üksikasjad ja lööja on selgitamisel.

Viljandimaa

Vargus

11. aprillil teatati politseile, et märtsikuu lõpus varastati Viljandi vallas Puiatu küla korterist 215 eurot. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaaluurimises.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Ähvardamine

11. aprillil teatati, et Rakveres ähvardas 31-aastane mees oma 28-aastast endist abikaasat. Politseinikud pidasid kahtlustatava kinni.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

11. aprillil teatati, et Toila vallas Järve külas tungis 63-aastane mees kallale oma 59-aastasele endisele abikaasale.

Juhtumid piiril

11. aprillil saabus Narva-1 piiripunkti riiki siseneval suunal 1973. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kes juhtis sõiduautot Porsche. Tollikontrollis avastati autost 73 940 salasigaretti. Väärteomenetluses määrati naisele rahatrahv ja salakaup konfiskeeriti. Naisele kehtestati sisenemiskeeld, tema viisa tunnistati kehtetuks ning ta saadeti tagasi Venemaale.

11. aprillil saabus Narva-1 piiripunkti 1989. aastal sündinud Tadžikistani Vabariigi kodanik, kes andis ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta ja kellel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks. Talle kehtestati sisenemiskeeld ning mees saadeti tagasi Venemaale.