Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 73 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 33 varavastast kuritegu, sealhulgas 18 vargust (üks eluruumist ning kaks sõidukitest). Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada neli inimest. Tabati kuus alkoholi- ja üks narkojoobes sõidukijuht. Registreeriti 149 väärtegu. Piiril väljastati üks sisenemiskeeld.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Vargused
5. detsembril teatati, et Lasnamäel Raadiku tänavale pargitud autost varastati erinevaid tööriistu. Kahjusumma on 1260 eurot.

5. detsembril teatati, et Kristiine linnaosas Mustamäe teel tungiti sisse kontorisse ning varastati 10 000 eurot sularaha.

5. detsembril teatati, et Lasnamäel varastati pandimajast olmetehnikat, käekell ja 4000 eurot sularaha.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
5. detsembril teatati, et Kose vallas Kose alevikus toimunud konfliktist, mille käigus said vigastusi 29-aastane mees ja 20-aastane naine. Täpsemad asjaolud on selgitamisel.

5. detsembril teatati, et Lääne-Harju vallas Rummu alevikus tungis 21-aastane mees kallale temale tuttavale 50-aastasele naisele. Politseinikud pidasid mehe kahtlustatavana kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Valgamaa

Kehaline väärkohtlemine
5. detsembri pealelõunal lõi joobes 56-aastane mees Valgas Vee tänava korteris puhkenud tüli käigus 20-aastast kasutütart. Noor naine meedikute abi ei vajanud. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni ning paigutas ta esmalt arestikambrisse kainenema.

Juhtum piiril
5. detsembri õhtul kontrolliti Koidula maanteepiiripunkti Eestisse saabumisel Eesti Vabariigi registreerimismärkidega sõiduautot Audi A8, mida juhtis Eestis elav 35-aastane Venemaa Föderatsiooni kodanik. Tollikontrolli käigus leiti sõidukist kerekonstruktsioonidesse peidetuna 11 540 Valgevene Vabariigi maksumärkidega sigaretti. Juhtumiga tegeleb Maksu- ja Tolliamet.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaal olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
6. detsembril teatati politseile, et Jõhvis Veski tänava majas lõi 18-aastane mees enda 18-aastast elukaaslast. Mees on kuriteos kahtlustatavana kinni peetud.

Vargused
5. detsembril varastas 31-aastane mees Narva-Jõesuu Vabaduse tänava toidupoest alkoholi. Mees on kahtlustatavana kinni peetud.

5. detsembril varastas 39-aastane mees Kohtla-Järvel Ilmajaama tänaval seisnud reisibussist mobiiltelefoni. Mees on varguses kahtlustatavana kinni peetud.

Juhtum piiril
Narva-1 piiripunktis kontrolliti 5.detsembril Eestisse sisenemisel 1976.aastal sündinud Ukraina kodanikku. Kuna naisel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Lääne prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.