Politseis registreeritud sündmused

17. jaanuaril registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 67 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks avaliku korra raske rikkumine, 28 varavastast kuritegu, sealhulgas 20 vargust (neli eluruumidest, üks sõidukist). Registreeriti kuus inimvigastustega liiklusõnnetust, milles hukkus üks ja sai vigastada kaheksa inimest. Tabati viis alkoholijoobes sõidukijuhti. Registreeriti 145 väärtegu.

Piiril väljastati kaks sisenemiskeeldu, piirirežiimi ja dokumendikohustuse rikkumisi avastati kuus.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine

17. jaanuaril sai politsei teate, et Kesklinnas löödi 26-aastast meest.

17. jaanuaril sai politsei teate, et Nõmmel löödi 68-aastast naist. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 51-aastase mehe.

17. jaanuaril sai politsei teate, et Lasnamäel löödi 34-aastast naist.

17. jaanuaril sai politsei teate, et Põhja-Tallinnas löödi 43-aastast naist.

17. jaanuaril sai politsei teate, et Kristiines löödi 46-aastast naist. Politsei viis kahtlustatavana jaoskonda 47-aastase mehe.

LÕUNA PREFEKTUUR

Jõgevamaa

Vargus

17. jaanuari hommikul teatati politseile, et Jõgeval Aia tänava ettevõtte ruumidest on varastatud Dell arvuti, kuvar, hiir ja klaviatuur. Niisamuti oli kadunud maja ees seisnud Toyota maastur. Juhtunu üksikasju uurib politsei kriminaalmenetluses.

Võrumaa

Valeraha teade

12. jaanuaril avastati Võrus Jüri tänava tanklast võltsimistunnustega 50-eurone rahatäht, mis saadeti ekspertiisi.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

15. jaanuaril tungis Haljala alevikus 51-aastasele naisele kallale tema 52-aastane abikaasa.

Varguskatse

17. jaanuaril teatati, et Kadrina vallas Kadapiku külas varastati kahest veoautost kokku 500 liitrit diiselkütust. Vargad jätsid kanistrid maha ja põgenesid kui nende tegevus avastati.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine

17. jaanuaril teatati, et Sillamäel V. Majakovski tänaval asuvas korteris lõi 33-aastane naine oma alaealist tütart.

Vargus

11. jaanuaril varastati Kohtla-Järve Pärna tänaval asuva korterelamu trepikojast lapsevanker Emmaljunga. Kahju on 679 eurot.

Omastamine

17. jaanuaril teatati, et Narvas Tallinna maanteel asuvas kaubanduskeskuses omastati mobiiltelefon Xiaomi. Kahju on 229 eurot.

Juhtum piiril

17. jaanuaril fikseeris Vasknarva kordoni radarvaatleja kolme inimese liikumise Peipsi järvel. Isikud läksid kaldajoonest kaugemale, kui lubatud 3 kilomeetrit. Vasknarva kordoni mootorsaanipatrull kontrollis 1973. aastal sündinud Eesti Vabariigi ning 1955. aastal ja 1937. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanikke. Neile selgitati Peipsil kehtivaid piiranguid ning mehed liikusid tagasi 3 kilomeetri alasse.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Lääne prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.