Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 93 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas 46 varavastast kuritegu, sealhulgas 25 vargust. Registreeriti neli inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada viis inimest. Tabati viis alkoholijoobes sõidukijuhti. Ebaseaduslikke riigipiiri ületamisi ei registreeritud.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
12. novembril teatati, et Põhja-Tallinnas Lõime tänaval lõi seni tuvastamata mees 20-aastast naist kõva esemega. Kiirabi toimetas kannatanu haiglasse. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

12. novembril teatati, et Kristiine linnaosas Välja tänaval tõukas autost väljunud mees 44-aastast jalgratturit. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

12. novembril teatati, et Haaberstis Õismäe teel asuvas korteris tüli käigus kallas 89-aastane mees talle tuttavale 52-aastasele mehele kuuma vett peale. Kiirabi kontrollis kannatanu vigastused.

12. novembril teatati, et Lasnamäel Pae tänaval korteris ründas 20-aastane mees oma elukaaslast, 18-aastast naist. Konflikti juures viibis ka alaealine laps. Mõlemad osapooled olid alkoholijoobes. Politseinikud pidasid mehe kinni.

12. novembril teatati, et Põhja-Tallinnas Kopli tänaval korterimajas ründas alkoholijoobes 36-aastane mees oma naabrit, 37-aastast naist. Politseinikud pidasid mehe kinni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Asja omavoliline kasutamine
12. novembril sai politsei teate, et ajavahemikul 9. november kuni 12. november siseneti ajutise kasutamise eesmärgil omaniku loata Haapsalus Kastani tänaval eluhoone juurde pargitud sõiduautosse Ford. Tegu jäi aga lõpule viimata ja tekitatud kahju on selgitamisel.

LÕUNA PREFEKTUUR

Juhtum piiril
Ööl vastu 13. novembrit kontrolliti Luhamaa piiripunktis Eesti numbrimärgiga sõiduautot Toyota Avensis, kust avastati elektrišokirelv. Juht koos keelatud esemega anti menetlustoiminguteks üle tolliametnikele.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
12. novembril sai politsei väljakutse Kohtla-Järvel Olevi tänavale, kus 24-aastane mees lõi 20-aastast meest, kes sai viga. Politsei pidas kahtlustatavana kinni 24-aastase mehe.

12. novembril alustati Narva politseijaoskonnas kriminaalmenetlust selles, et 39-aastane naine lõi enda poega. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Omavoliline sissetung
12. novembril alustati kriminaalmenetlust selles, et Lüganuse vallas tungiti omaniku loata talumajja ning lõhuti vara. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.