Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 68 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks raske tervisekahjustuse põhjustamine, 25 varavastast kuritegu, sealhulgas 19 vargust. Registreeriti viis inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kuus inimest. Tabati 26 alkoholijoobes sõidukijuhti.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
11. mail teatati, et Kristiines Sõpruse puiesteel asuvas korteris ründas 29-aastane mees oma elukaaslast 36-aastast naist. Politsei saabudes oli mees lahkunud.

11. mail teatati, et Põhja-Tallinnas Sõle tänaval ründas alkoholijoobes 26-aastane mees 61-aastast meest. Kiirabi vaatas kannatanu üle, politseinikud pidasid ründaja kinni.

Harjumaa

Kehalised väärkohtlemised
11. mail teatati, et Viimsis ründas 41-aastane mees oma elukaaslast, 37-aastast naist. Konflikti juures viibisid ka alaealised lapsed. Politseinikud pidasid mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargused
Politseile laekus teade, et ööl vastu 8. maid varastati Tartus Rõõmu tee ehitusobjektilt jalakäijate liikumiseks mõeldud pinnasekaitse plaadid. Vargusega tekitatud esialgne kahju on 1800 eurot.

9. mail avastati, et Kambja vallas on sisse murtud maamajja, kust varastati tööriistu ja nende tarvikuid. Vargusega tekitatud kahju on 540 eurot.

Politseile laekus teade, et ööl vastu 5. maid varastati Tartus Ropka tänava garaažide juures seisnud kerghaagiselt kaks rehvi koos velgedega. Vargusega tekitatud kahju on 500 eurot.

Valgamaa

Varguse
Politseile laekus teade, et nädalavahetusel murti Valga vallas sisse ettevõte ruumidesse, kust varastati ehitusmaterjale ja tööriistu. Vargusega tekitatud kahju on 500 eurot.

Juhtum piiril
10. mail avastasid piirivalvurid, et Pihkva järvel liigub mootorpaat, mille juht ei ole järvele minekut nõuetekohaselt registreerinud. Paadijuhile määrati riigipiiriseaduse rikkumise eest 80-eurone rahatrahv.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
11. mail sai politsei teate Vinni valda, kus 45-aastane mees lõi tooliga 49-aastast meest, kes sai viga. Politsei pidas lööja kahtlustatavana kinni.

11. mail teatati Rakvere politseijaoskonda, et 10. mail lõi 36-aastane mees 17-aastast elukaaslast. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Looma julm kohtlemine
11. mail alustati kriminaalmenetlus selles, et 7. mail tulistati Tapa linnas õhupüssist kassi, kes sai viga.

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
11. mail sai politsei väljakutse Narvas Võidu prospekti korterisse, kus 24-aastane mees tõukas enda 52-aastast ema. Tõukamise tagajärjel naine kukkus. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

Vargus
Ajavahemikul 10. oktoober 2019 – 4. mai 2020 on Jõhvis Narva maantee korterelamu keldrist varastatud jalgratas Trek 3500. Vargusega tekitatud kahju on ligikaudu 300 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Saaremaa

Ähvardamine
10. mail sai politsei teate, et Aste alevikus ähvardas alkoholi tarvitanud 31-aastane mees 28-aastast meest.