Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 82 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 40 varavastast kuritegu, sealhulgas 25 vargust (eluruumidest üks, sõidukitest üks). Registreeriti üks inimvigastustega liiklusõnnetus, milles hukkus üks inimene. Tabati kaheksa alkoholijoobes sõidukijuhti ja üks narkojoobes sõidukijuht.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
23. novembril teatati politseile, et Põhja-Tallinnas Uus-Maleva tänaval lõi 30-aastane naine korduvalt enda elukaaslast, 41-aastast meest. Politsei pidas 30-aastase naise kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selguvad menetluses.

23. novembril teatati politseile, et Nõmmel Glehni tänaval lõi 50-aastane mees enda elukaaslast, 55-aastast naist käega näkku. Politsei pidas 50-aastase mehe kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selguvad menetluses.

Kelmus
23. novembril teatati politseile, et Põhja-Tallinnas Toompuiesteel tegi 49-aastane mees majutusasutuses ettevõttele kuuluva panga virtuaalkaardiga seitse tehingut, millega tekitas ettevõttele kahju üle 200 euro. Juhtunu täpsemad asjaolud selguvad menetluses.

Juhtum piiril
23. novembril viidi läbi illegaalimenetlus 1987. aastal sündinud Ukraina kodanikust naise suhtes, kes oli Eestis viibinud 22 päeva seadusliku aluseta. Naisele koostati ettekirjutus Eestist lahkumiseks 10 päeva jooksul ja määrati sissesõidukeeld üheks aastaks.

LÕUNA PREFEKTUUR

Võrumaa

Vargus
Politseile laekus teade, et 23. novembril varastati Võrus Kooli tänava kauplusesse unustatud rahakotist 325 eurot sularaha. Juhtunu üksikasju selgitab politsei kriminaaluurimises.


IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Omastamine
23. novembril teatati politseile, et Tapal Eha tänava korteris omastas 31-aastane mees sülearvuti HP ja voodiriided. Esialgne kahju on ligikaudu 300 eurot.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
23. novembril teatati politseile, et Narvas Vestervalli tänava korteris lõid alkoholi tarvitamise käigus 72- ja 70-aastane mees üksteist. Mõlemad mehed said viga. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

23. novembril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Outokumpu tänava korteris lõi 23-aastane mees endist elukaaslast, tekitades kannatanule füüsilist valu ja kehavigastusi. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.

23. novembril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Endla tänava maja juures löödi 29-aastast meest, kes sai viga. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Valeraha
23. novembril alustati kriminaalmenetlust selles, et Kohtla-Järvel Järveküla tee poes maksti võltsimistunnustega 2-eurose mündiga. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Asja omavoliline kasutamine
23. novembril alustas politsei kriminaalmenetlust selles, et Narvas lõhuti Tallinna maantee maja juurde pargitud sõiduki küljepeegel ning üritati kasutada autot ilma omaniku loata. Kahju on ligikaudu 475 eurot.

Juhtum piiril
23. novembril avastas Narva kordoni patrull Narva jõel püügile asetatud tähistamata nakkevõrgu, mis eemaldati püügilt ning toimetati Narva kordonisse hoiule.


LÄÄNE PREFEKTUUR

Hiiumaa

Kehaline väärkohtlemine
23. novembril alustati kriminaalmenetlust selles, et 20. novembril ründas 58-aastane mees Hiiumaa vallas elumaja hoovis tuttavat 40-aastast naist, kes sai viga.

Läänemaa

Kehalised väärkohtlemised
23. novembril sai politsei teate, et Haapsalus lõi alkoholi tarvitanud 50-aastane mees korteris tuttavat 41-aastast meest, kes sai viga.

23. novembril alustati kriminaalmenetlust selles, et 21. novembril lõi 31-aastane mees Palivere alevikus elumaja ees 34-aastast meest, kes sai viga.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.