Politseis registreeritud sündmused

Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeva jooksul 80 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 31 varavastast kuritegu, sealhulgas 23 vargust (üks eluruumist ja kaks sõidukitest). Registreeriti kaks inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai viga kolm inimest. Tabati kümme alkoholijoobes ja viis narkojoobes sõidukijuhti. Piirilt väljastati kuus sisenemiskeeldu ja Eestist saadeti välja üks inimene.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
5. märtsil teatati, et Lasnamäe linnaosas Punane tänaval toimus konflikt elukaaslaste, 26-aastase mehe ja 26-aastase naise vahel. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
5. märtsil teatati, et Peetri alevikus Allika teel lõi seni tuvastamata mees 31-aastast meest, tekitades talle füüsilist valu ja kehavigastusi. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Juhtumid piiril
5. märtsil saabusid lennuga Kiievist Tallinnasse kaks Ukraina kodanikku, 1964. aastal sündinud naine ja 1997. aastal sündinud mees. Inimestel puudusid asjakohased dokumendid, mis õigustaksid reisi eesmärki ja tingimusi ning piisavad elatusvahendid, arvestades riigis viibimise kestust ja olemust, või päritoluriiki naasmiseks või transiidiks vajalikud dokumendid. Inimestele koostati piiril väljastatud sisenemiskeelud ning nad paigutati lennujaama kinnisele transiitalale ootama võimalust päritolu riiki naasmiseks.

LÕUNA PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeval Lõuna-Eestis olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
5. märtsil teatati politseile, et Sõmeru aleviku korteris lõi 50-aastane mees 76-aastast naist. Politsei pidas lööja kinni.

Ida-Virumaa

Vandalism
6. märtsil kella 1.25 paiku teatati politseile, et Kohtla-Järvel Maleva tänaval on sõidukile Mercedes-Benz tekitatud kere kahjustused. Politsei pidas kinni 41-aastase mehe.

Kehalised väärkohtlemised
5. märtsil teatati politseile, et Narvas 26.Juuli tänava korteris lõi 54-aastane naine enda 56-aastast abikaasat. Politsei pidas lööja kinni.

5. märtsil teatati politseile, et Sinimäel Aia tänaval tekitas seni kindlaks tegemata mees valu 9-aastasele poisile. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Juhtumid piiril
Narva-1 piiripunktis kontrolliti 5. märtsil Eestisse sisenemisel 1968. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanikku. Kuna mehel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 5. märtsil Eestisse sisenemisel kahte Usbekistani Vabariigi kodanikku. Kuna meestel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati neile sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

Narva-1 piiripunktis kontrolliti 5. märtsil Eestisse sisenemisel 1979. aastal sündinud Ukraina kodanikku. Kuna mehel puudusid asjakohased dokumendid, siis väljastati talle sisenemiskeeld ja saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Hiiumaa

Kehaline väärkohtlemine
5. märtsil sai politsei teate, et Käina vallas lõi alkoholi tarvitanud 67-aastane mees oma 68-aastast abikaasat, kes sai viga. Politsei pidas mehe kahtlustatavana kinni.