Politseis registreeritud sündmused

Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeval 72 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli üks avaliku korra raske rikkumine ja 33 varavastast kuritegu, sealhulgas 22 vargust. Registreeriti seitse inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kaheksa inimest. Tabati neli alkoholijoobes ja üks narkojoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 159.

Registreeriti kaks piirilt väljastatud sisenemiskeeldu.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Avaliku korra raske rikkumine
Ööl vastu 4. detsembrit teatati, et Kesklinnas Tatari tänaval asuvas meelelahutusasutuses toimub konflikt mitme inimese vahel, mille käigus ründas 30-aastane mees 28-aastast meest, kes ei saanud viga.

Harjumaa

Kehaline väärkohtlemine
4. detsembril teatati, et 43-aastane mees lõi Keilas Pargi tänaval asuvas majas oma elukaaslast, 39-aastast naist ja tekitas talle kehavigastusi. Politseinikud pidasid mehe kinni.

LÕUNA PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeval ei laekunud politseile Lõuna-Eestis teateid märkimisväärsetest kuritegudest.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargus

4. detsembril teatati, et Rakveres Pikal tänaval asuvast kauplusest varastati kaks tööriista akut DeWalt. Kahju on 230 eurot.

Ida-Virumaa

Vargused

4. detsembril teatati, et Narvas Mõisa tänaval asuvas meelelahutusasutuses varastati mobiiltelefon Xiaomi. Kahju on 229 eurot.

4. detsembril teatati, et Narvas Fama keskuse parklas lõhuti auto aknaklaas ning varastati rulluisud ja muid esemeid. Kahju on 295 eurot.

Ööl vastu 29. novembrit varastati Narvas Tallinna maanteele pargitud sõidukist ehitustööriistad. Kahju on 2999 eurot.

Juhtum piiril

4. detsembril saabus Narva-1 piiripunkti riiki sisenevale suunale 1997. aastal sündinud Vene Föderatsiooni kodanik, kes andis ebaselgeid ütlusi oma reisi eesmärkide kohta ning kellel puudusid asjakohased dokumendid riiki sisenemiseks. Piiril väljastati sisenemiskeeld ning mees saadeti tagasi Venemaale.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Lääne prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.