Politseis registreeritud sündmused

Politsei- ja Piirivalveametis registreeriti möödunud ööpäeval 62 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 27 varavastast kuritegu, sealhulgas 20 vargust ning kaks sõidukivargust ja omavolilist kasutamist. Registreeriti viis inimvigastustega liiklusõnnetust, milles sai vigastada kuus inimest. Tabati 22 alkoholijoobes sõidukijuhti. Väärtegusid registreeriti 202.

Registreeriti kuus piirilt väljastatud sisenemiskeeldu ning Eestist saadeti välja neli inimest.

PÕHJA PREFEKTUUR

Olulisi sündmusi ei ole registreeritud.

LÕUNA PREFEKTUUR

Valgamaa

Vargus

12. novembril teatati, et Valgas Riia tänaval on sisse murtud puukuuri, kust varastati punane maastikuratas Montana, hõbedane maastikuratas Magnum ning spinning. Kahju on 245 eurot.

Juhtum piiril

12. novembril varahommikul tõkestasid piirivalvurid Koidula piiripunktis Eestisse sisenemine kahel Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kellel puudusid asjakohased dokumendid õigustamaks reisi eesmärki ja tingimusi. Isikud saadeti tagasi Venemaa Föderatsiooni.

IDA PREFEKTUUR

Juhtum piiril

13. novembril kontrollisid Narva-1 piiripunkti ametnikud Eestisse sisenemisel 1986. aastal sündinud Moldova Vabariigi kodanikku. Mehel puudusid rahalised vahendid ja asjakohased dokumendid. Talle koostati piiril sisenemiskeeld ja mees suunati tagasi Venemaa Föderatsiooni.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Järvamaa

Kehaline väärkohtlemine

12. novembril sai politsei teate, et Türil Viljandi tänaval asuvas parklas lõi 52-aastane mees oma 44-aastast elukaaslast.

Pärnumaa

Kehaline väärkohtlemine

12. novembril sai politsei teate, et Mõisakülas lõi 61-aastane mees oma 48-aastast elukaaslast, kes sai viga.

Asja omavoliline kasutamine

12. novembril sai politsei teate, et Sindis on omavoliliselt võetud ja sõidetud ettevõttele kuuluva ekskavaatoriga Kobelco.

Vargus

12. novembril alustati kriminaalmenetlus selles, et Pärnus Mere tänaval asuvalt laoplatsilt varastati ettevõttele kuuluv väikekaubik Opel Vivaro, milles oli erinevaid elektrilisi tööriistu. Vargusega tekitatud kahju on kokku ligi 7900 eurot.

Saaremaa

Kehaline väärkohtlemine

12. novembril sai politsei teate, et Kuressaares Tallinna tänaval asuvas meelelahutusasutuses tungis 29-aastane mees kallale oma 23-aastasele elukaaslasele, tekitades naisele füüsilist valu.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab lisainfot vastava ringkonnaprokuratuuri pressiesindajalt.