Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeva jooksul registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 63 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 20 varavastast kuritegu, sealhulgas 11 vargust. Registreeriti üks inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai vigastada üks inimene. Tabati üheksa alkoholijoobes ja kaks narkojoobes sõidukijuhti.

PÕHJA PREFEKTUUR

Põhja prefektuuri ööpäevainfo

Tallinn

Kehalised väärkohtlemised
16. detsembril teatati politseile, et Lasnamäel Punasel tänaval oli korteris tüli 50-aastase mehe ja 46-aastase naise vahel, mille käigus tekitati kehavigastusi. Mõlemad olid alkoholijoobes. Juhtunu täpsemad asjaolud selguvad menetluses.

16. detsembril teatati politseile, et Kristiines Tedre tänaval olevas korteris läks 47-aastane mees kallale 71-aastasele naisele. Politsei pidas alkoholijoobes mehe kinni. Juhtunu täpsemad asjaolud selguvad menetluses.

16. detsembril teatati politseile, et Kesklinnas Viru tänaval oli kaklus 32-aastase, 26-aastase ja seni tuvastamata meeste vahel, mille käigus tekitati kehavigastusi. Juhtunu asjaolud selguvad menetluses.

Vargus
16. detsembril teatati politseile, et Mustamäel Sääse tänaval olevast korterist varastati sülearvuti. Kahju on 1000 eurot.

LÕUNA PREFEKTUUR

Möödunud ööpäeva jooksul Lõuna prefektuuris olulisi teateid kuritegudest ei registreeritud.

Juhtum piiril
16. detsembril kontrollisid Lõuna prefektuuri piiri- ja migratsioonijärelevalvetalituse ametnikud koostöös maksu- ja tolliameti ning tööinspektsiooniga Jõgeva- ja Valgamaa päikesepaneelide parke selgitamaks, kas töötajatel on seaduslik alus Eestis viibimiseks ja töötamiseks. Ühisreidil kontrolliti viit juriidilist ja 36 füüsilist isikut ning Eestis seadusliku aluseta viibivaid või töötavaid välismaalasi ega tagaotsitavaid ei tuvastatud.

IDA PREFEKTUUR

Ida-Virumaa

Kehaline väärkohtlemine
16. detsembril teatati politseile, et Sillamäel Kesk tänaval lõi naisterahvas 17-aastast tütarlast. Juhtunu täpsemad asjaolud selgitatakse välja alustatud kriminaalmenetluse käigus.

Vargus
16. detsembril teatati politseile, et Kohtla-Järvel Kalevi tänava korterist varastati elektroonikat. Tekitatud kahju on ligi 1000 eurot.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Avaliku korra raske rikkumine
16. detsembril sai politsei teate, et Pärnus Laial tänaval löödi 18-aastast meest, kes sai viga.

Vargus
16. detsembril alustati kriminaalmenetlust selles, et ööl vastu 10. detsembrit varastati Pärnus Oja tänaval asuva kortermaja eest lukustamata rulaator. Kahju tekitati ligi 330 eurot.

Alustatud kriminaalmenetluste kohta saab informatsiooni vastava ringkonnaprokuratuuri pressinõunikult.