Politseis registreeritud sündmused

Möödunud ööpäeval registreeriti Politsei- ja Piirivalveametis 59 avaldust ja teadet kuritegudest. Nende hulgas oli 25 varavastast kuritegu, sealhulgas 18 vargust ja üks sõiduki omavolilise kasutamise juhtum. Registreeriti kolm inimvigastustega liiklusõnnetus, milles sai viga kolm inimest. Tabati seitse alkoholijoobes sõidukijuhti.

PÕHJA PREFEKTUUR

Tallinn

Kehaline väärkohtlemine
27. märtsil teatati, et Lasnamäe linnaosas Paasiku tänaval lõi 46-aastane mees talle tuttavat 32-aastast naist. Juhtumi täpsemad asjaolud on selgitamisel.

LÕUNA PREFEKTUUR

Tartumaa

Vargus
Politseile laekus teade, et 6. märtsi õhtupoolikul varastati Tartus Kalda tee spordikauplusest neli paari spordijalatseid. Esialgne kahju on 242 eurot.

Juhtum piiril
26. märtsil kella 14 paiku tõkestati Kagu piiripunktis Eestisse sisenemine 1976. aastal sündinud Venemaa Föderatsiooni kodanikul, kellel puudus riiki sisenemise õigus.

IDA PREFEKTUUR

Lääne-Virumaa

Vargused
26. märtsil teatati politseile, et Tapa vallas eramu kõrvalhoonest on öösel varastatud Saksa lambakoer. Juhtunu täpsemad asjaolud on selgitamisel.

Ajavahemikul 25. – 26. märts varastati Tapa vallas ettevõtte kinnistult 18 kasutatud autoakut. Esialgne vargusega tekitatud kahju on 480 eurot.

Ida-Virumaa

Kehalised väärkohtlemised
26. märtsil teatati politseile, et Narvas Kreenholmi tänava korteris tekitas 53-aastane mees valu 46-aastasele elukaaslasele. Politsei pidas mehe kinni.

26.märtsil teatati politseile, et Narvas Fama tänava kaupluses lasi seni tuvastamata mees 56-aastasele turvatöötajale gaasi näkku.

26. märtsil teatati politseile, et Kohtla-Järvel Järveküla tee korteris lõi 43-aastane mees enda 15-aastast kasulast.

LÄÄNE PREFEKTUUR

Läänemaa

Kehalised väärkohtlemised
26. märtsil sai politsei teate, et Linnamäe külas lõi alkoholi tarvitanud 38-aastane mees 40-aastast naist. Politsei pidas mehe kuriteos kahtlustatavana kinni.

26. märtsil alustati kriminaalmenetlust selles, et Lääne-Nigula vallas ründas 33-aastane mees oma 34-aastast endist elukaaslast.